Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől viszket a szám belülről...

Mitől viszket a szám belülről és mi okozhat fémes ízt a számban?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja állandóan, de főleg ha vizet vagy sört iszom furcsa, fémes ízt érzek a számban, és a szám is viszket belül, olyan, mintha sebes lenne. A számat belülről Labello szájkenőccsel kentem, és azóta már múlik egy kicsit. Azon gondolkodtam, hogy egy hónapja vettünk egy chilipaprikafát és kb minden étkezéshez szoktam enni, és hogy talán nem az marta-e ki? Vagy mikor fémdobozból iszom a sört, attól nem lesz-e valami? Több oldalon is kutakoddtam, lepedék a nyelven, ilyesmiket találtam, de biztos ami biztos.

#szájpenész #fémes íz #szájbetegség #szájszárazság #viszkető szájbelső #fémes ízű nyelv
2012. aug. 23. 18:39
 1/2 anonim válasza:
Menj orvoshoz! Lehet gomba, de lehet bármi, s ha elhanyagolod, nagyon megszívod!
2012. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó, ezt anélkül is megtehettem volna, hogy ideírok, de nincsen valami konkrétabb dolog, ami lehet?
2012. aug. 23. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!