Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vajon miért hámlik minden...

Vajon miért hámlik minden reggel a szám BELÜLRŐL?

Figyelt kérdés
Átnedvesedett bőrdarabkákat húzok ki minden reggel e számból. Korábban csak akkor fodult elő, ha ecetes dolgot ettem, most pedig már mindennap. Mi lehet ez? :S Elég rémisztő.
2010. jún. 14. 06:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Basszus,ilyen nekem is volt,és én sem értettem,igen kellemetlen volt.Ha jól emlékszem vitaminhiánynak tulajdonította,de nem százas.Utánakeresek!Milyen fogkrémet használsz?Mióta elhagytam a fluoridosokat(most dm-es teafásat használok)azóta nem jött elő!
2010. jún. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
...Mármint egy könyv tulajdonította vitaminhiánynak..
2010. jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez a állott nyáltól van.kicsit megszilárdul és az lehet reggel leszedni
2010. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszaitokat. Utánanézek milyen vitamin hiányzik. Bár az utóbbi időben változtattam az étrendemen (egészségesebbé) és lehet így jön ki a méreghiány :) A fogkrémem meg ilyen hiperszuperagyonreklámozott ettőlmegváltozikazéletem típusú. Szóval lehet cserélek. Nagyon köszi.
2010. jún. 14. 12:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet,hogy van köze az egészségesebbé válásodnak a dologhoz.Még nem találtam meg a forrást,mert úgy emlékeztem neten olvastam,de nincs róla SEMMI.Úgy tűnik másnak nem hámlik a szája:)

Ha vitaminhiány,úgy az A-vitamin felelős a nyálkahártyák épségéért,tehát hiánya okozhatja,azért még keresek.

2010. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes tőled hogy utánanéztél. Igazán. :) Kerestem neten én is bármit erről a témáról, de tényleg nem hámlik az emberek szája belülről. :) Utána azért paráztam be, hogy azért nincs róla semmi mert annyira ritka "betegség" h még bent sincs a köztudatban....bár ez már inkább mehetne a mentális egészség témakörébe. :D
2010. jún. 15. 23:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a problémám jó hosszú ideje míg rá nem sikerült jönnöm hogy szájpenész okozza ergo sztem van esély rá hogy gombás fertőzés lehet.
2010. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már elég régi a kérdés,de ezt hormonális változás okozza ami a testedben végbe megy a ciklus során.
2012. nov. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!