Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Herpesz ellen mit csináljak?

Herpesz ellen mit csináljak?

Figyelt kérdés
ma reggelre 2herpesz nőtt az ajkamon.nagyon viszket...mit kenjek rá,vagy mit csináljak hogy minél hamarabb elmúljon?
2009. júl. 25. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a compeed herpesztapasz vált be, drága, de elég egy kúrára.

Én reggel és este szoktam újat feltenni, minden csere előtt alkoholos vattával áttörlöm, sztm ez is gyorsítja a gyógyulást. A tapasz el is fedi valamennyire, és gyorsabban gyógyul tőle.


Van akinek a fogkrém is rendbehozza, nekem az sajnos nem vált be.


[link]

2009. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zovirax
2009. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az ajakherpesz kezelésére a kortikoszteroid hatóanyagú szereken kívül természetes alapanyagú készítmények is léteznek, ilyen a Herstat kenőcs is. Köztudott, hogy a kezelés sikere annál nagyobb, a fájdalom, a viszketés és a feszülés érzése annál gyorsabban szűnik meg, minél előbb alkalmazzák a megfelelő kezelést. Ezzel szemben a Herstat kenőccsel való kezelést a herpesz bármelyik szakaszában érdemes elkezdeni, mert hatásosan segíti a herpesz gyógyulását.
2011. ápr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!