Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogműtét után mire számítsak?

Fogműtét után mire számítsak?

Figyelt kérdés
Jövphéten lesz űtétem felvágják az ínyemet és kiveszik a fogamat majd összevarrják.. meddig fog fájni? nagyon fog fájni?

2012. aug. 26. 19:07
 1/4 poiu ***** válasza:
Bölcsességfog? A műtét nem fáj, de kellemetlen, mert hallod az egészet. Utána lehet lüktető érzés, feszítő fájdalom - de kibírható. Nekem rosszabb volt a műtét előtt, mert begyulladt a keresztben fekvő b. fogam és hetekig fájt.
2012. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem bölcsességfog, letört fog menthetetlen :) Ránőtt az ínyem :) De utána letudok menni pl. barátnőmmel sétálni vagy valami?
2012. aug. 26. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem sokkal a műtét után vegyél be fájdalomcsillapítót(Cataflam,Advil ultra forte),mert ha kimegy az érzéstelenítő,akkor fájni fog.A seb egy pár napig kicsit kellemetlen lesz,de nem vészes.Én fogimplantáció után másnap simán mentem dolgozni,úgyhogy nem olyan vészes ez az ínyfelvágásos dolog.
2012. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szamits ra hogy nagyon szar lesz es nagyon fog fajni nekem is pont olyan volt kb 5-6 oraig verzik utana elall es a kovetkezo nap mar alig fogod erezni
2014. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!