Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fogműtét után mire számítsak?

Fogműtét után mire számítsak?

Figyelt kérdés

A felső fogínyembe csinálnak egy kisebb csonpótlást, hogy be lehessen fejezni a fogszabályzást. A csontot az állcsontomból, valahol az alsó fogínyem alatt lévő csontból fogják átrakni. Kecskeméten műtik, a dokiról (Oberna Ferenc), eddig csak jót hallottam, neki ez úgy tudom rutinműtét. Mégis mire számítsak a műtét után? Be lesz dagadva szám vagy fájni fog. Nem tudok majd beszélni vagy meg se fogom érezni az egészet? Persze majd megkérdezem a dokit is csak ha valakinek volt már ilyenje írja már le légyszi. Köszönöm!

16/F


2011. nov. 21. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem fog beültetésem volt,,ehhez hasonló lesz semmit nem érzel ,de után kicsit fáj,de néhány nap és jó lesz,

http://www.youtube.com/watch?v=PNeaRn9B3kg

2011. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kétszer volt fogcysta műtétem. Hogy be lesz dagadva, az tuti - jegelned kell majd az arcodat, és kapsz antibiotikumot is. A legutóbbi műtétem után nekem be is lilult az arcom, de szerintem ez attól is függ, hogy mennyire "gyötrik" meg a műtéti területet, mert az első műtétem után egyáltalán nem lilult be. Fájni is fog a helye, arra szedhetsz majd fájdalomcsillapítót. Én nem ihattam tejet addig amíg a varratot ki nem szedték. Ki lehet bírni, ne izgulj! :)
2011. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!