Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogműtétem lesz augusztusban...

Fogműtétem lesz augusztusban mire számítsak?

Figyelt kérdés
Augusztusban felvágják az ínyemet és kiveszik a letört fogamat.. Fájni fog? mennyi idő lesz? mit fogok érezni? tapaszlatokat kérek és segítséget mert eléggé parázom.. Mária utcai szájsebészeten műtenek. 14/F

2012. júl. 31. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ránőtt az ínyed a fogadra.Nekem volt ilyen.Semmi különös nem lesz.Pláne hogy szájsebészeten csinálják olyan doki fogja csinálni akinek ez lesz a sokadik már szerintem.Kapsz érzéstelenítő szurit,a vágást abszolút nem érzed ha érzed akkor kapsz még szurit.Matatni fog a szádban a kampójával aztán elkezdi lazítani a fogat.Csak akkor fogsz érezni fájdalmat mikor elszakad a foggyökér az állkapocstól.Kb. 2 másodperc :) Előtte egyél jó alaposan mert aznap nem igen lesz kedved már enni:) A sebből még aznap szivárog a vér picit ami soknak fog tűnni de csak a nyál miatt.Ha kíméled a húzás helyét akkor 3 nap és már behegesedik egy hét és teljesen gyógyult lesz de 3 hónap mire teljesen benő a csont.Majd mondani fogja a doki hogy tejet tejterméket nagyon szemcséset ne igyál,egyél és kíméld a húzás helyét.Szóval dont fos :D Ja ha kérdésed van a dokihoz hogy mit szabad mit nem akkor húzás ELŐTT tedd fel neki mert a fájdalomcsillapító miatt pár óráig nem beszélhetsz mert könnyen elharaphatod a nyelved.Nagyjából ennyire számíthatsz,ha ügyes a doki 5 perc és kész is vagy.
2012. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
huuh körübelül ilyen teljes válaszra számítottam.. Igen ránőtt az íny a fogamra pontosan! Nagyon szépen köszönöm!!!
2012. júl. 31. 23:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Szívesen.

Felpontozás mehet :D

Nekem egyszerre kettő ilyet vettek ki szájsebészeten.10 perc volt még öblögettem és vártam hogy hasson az injekció.És kb. 7 perc alatt kikapta a doki fájdalommentesen mind a kettőt..Kicsit kellemetlen de ha fáj amikor kapirgál a pálcával az ínyeden vágás után akkor szólj neki és ad még fájdalomcsillapítót.Varrni valószínű nem fogják mert csak egy fogról van szó.Szóval nem kell parázni.Azért egy fájdalom csillapító nem árt aznap estére elalvás előtt bár nekem nem kellett,de valaki nehezen alszik el húzás után.

2012. aug. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta, hogy varrni fogják..:/
2012. aug. 1. 08:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Varrás az teljesen fájdalom mentes.Nekem is varrták mert két szomszédos fog volt.Csak a csontos íny résznél volt kellemetlen de azt se mondhatnám hogy fájt.A varratszedés egy hét múlva volt.Az semmi fél perc alatt kiszedte ahhoz nem kell injekció az nem fáj.
2012. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! Nagyon segítőkész és felkészítő vagy! Respect :)
2012. aug. 1. 19:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Kihúzták már a fogad? Ha igen, mesélj hogy milyen volt.
2012. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerdán fogják!
2012. aug. 26. 17:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Majd írd már meg hogy mi volt.

Kösz

2012. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Üzenetben leírom!!
2012. aug. 26. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!