Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bevehetem már a következő...

Bevehetem már a következő gyógyszert? Légyszi minél előbb írjatok!

Figyelt kérdés

kegyetlenül fáj a fogam, csak holnap tudok vele ügyeletre menni, és majd bele pusztulok a fájdalomba. Ma már vettem be 1 Cataflamot délelőtt, este fél 7-kor, és 8-kor pedig Algozone-t. Valamennyire hatott, de most kezd elmúlni a hatása. Az éjszakát még át kellene vészelnem, valahogy.

Most egy Cataflamot vennék be, kérdésem, hogy szabad, vagy inkább hagyjam?

2 kisgyerek mellett nem szeretném, ha nagyon elaludnék a gyógyszertől, mert még néha kelnek éjjel, és nem lenne jó, ha nem kelnék, amikor kell.


Köszönöm a válaszokat.


2009. júl. 25. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd be.
2009. júl. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, de túladagoláshoz egynél több szem kell..

Ne kínlódj, vedd csak be. A gyerekeknek sem kell egy szenvedő anyuka.

2009. júl. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem az aszpirin bevált.ha van otthon szedj olyat.
2009. júl. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sziasztok, bevettem, fél 5-kor sikerült elaludnom, és 7-ig aludtam. Utána elmentem az ügyeletre, ahol kihúzták, és most már nem fáj. Még a helye sem. Olyan, mintha nem is húzott volna. Köszönöm nektek a gyors választ!
2009. júl. 26. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!