Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiáter felírt 3 gyógysz...

A pszichiáter felírt 3 gyógyszert. Bevehetem mindhármat egyszerre?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:

beeeee

Ahogy az orvos rendeli.

2010. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztosan azt is felirta,vagy megmondta Neked a doki,hogy melyik tablettát mikor kell bevenni. Úgy szedjed,ahogy felirta,vagy megmondta. Ha mindhármat egyszerre kell,akkor vedd be! Ha nem egyszerre kell,akkor ne!!!!
2010. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hívd fel a dokit,vagy ha őt nem éred el akkor a gyógyszertárat,ott is segitenek telefonon keresztül.

Amugy mi e gyógyszerek neve?

2010. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem mondott semmi ilyesmit, hogy ne vegyem be őket egyszerre.


A gyógyszerek neve: Rivotril, Fevarin, Zeldox

2010. nov. 12. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:
rivotril? te jó ég. tök mindegy a többi, attól úgyis bealszol.
2010. nov. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dr. Dav ***** válasza:
Körültekintéssel beveheted.
2010. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 éve szedek rivotrilt de engem nem altat el,lehet téged sem fog,mindenkire máshogy hat:)

Én azt javaslom hivj fel egy gyógyszertáreat,mindegy melyiket,segitenek.Jobb ha tudod hogy kell szedni mert van amelyik gyengiti a másik hatását ha egyszerre veszik be.

2010. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha az orvos nem határozta meg a szedés mikéntjét, akkor a tájékoztató szerint kell szedni. Kezdő betegek általában este szedik valamennyi gyógyszerüket. Amikor a szervezetük már hozzászokott, és a mellékhatások elmúltak, az antidepit reggel, a rivotrilt meg este szokták bevenni ( pl. a kórházban is így kaptam)

2010. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!