Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan tudom megállapítani...

Hogyan tudom megállapítani fogorvos nélkül, hogy lyukas a fogom?

Figyelt kérdés
Milyen jelei vannak? Hogyan vegyem észre?

2012. aug. 27. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha fogmosás ellenére is szájszagod van, akkor irány a doki. De leginkább sehogy, mert vannak olyan helyek, hogy az életben nem fogod magadtól észrevenni a lyukat, a legtöbb helyen pedig a sima vizit ingyenes, szóval menj csak fogorvoshoz félévente.
2012. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 doryka1234 válasza:
Étkezéskor belemegy az étel a fogadba, érzed ahogyan benyomul, majd egy idő után fájni is fog.
2012. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs szájszagom, meg nem is fáj a fogam, csak néha, mikor nő valamelyik bölcsesség fogam.
2012. aug. 27. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:
A fogdoki már akkor észreveszi a lyukat a fogadon, amikor te még semmi jelét nem észleled. Így viszont sokkal tovább megtarthatod az igazi fogaid, mint ha egy fájó foggal rohansz az ügyeletre.
2012. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 poiu ***** válasza:
100%
A lyukak többségét érzed a nyelveddel. Két fog között bujkálót nem. Sok idő, mire fájni kezd. De a válaszomnak nincs sok értelme, évente egyszer érdemes megnézetni a fogadat, akkor is, ha nincs semmi panaszod.
2012. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából már 3 éve nem voltam fogorvosnál, előtte is csak iskolafogászaton. Sosem volt gond a fogaimmal, mindig megdicsértek a fogorvosok is. Külsőre most is szépek, csak néha aggódok, hogy hátha van valami bajuk. Most azt kérdezhetitek, miért nem megyek fogorvoshoz. A válaszom annyi, hogy azért mert félek úgy általánosságban az orvosoktól, nem szívesen megyek hozzájuk. Sokszor tapasztaltam, hogy aki egyszer elmegy valamilyen orvoshoz, utána folyamatosan járnia kell, mert ezt, meg azt találta nála. Néha jobb érzés bizonytalanságban lenni, és reménykedni, hogy minden rendben.
2012. aug. 27. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél a szádba egy pofa mézet, ha lukas valamelyik fogad, tuti, hogy beleáll a fájás.
2012. aug. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!