Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A gyökérkezelést akkor ahánysz...

A gyökérkezelést akkor ahányszor csinálják annyiszor 8000 forint? Ilyen drága?

Figyelt kérdés
Fogorvoshoz kell mennem, nézegettem árajánlatokat és az egyik honlapon ezt írták, hogy a gyökérkezelés 8000 forint. de ha többször kell, és nem elég egyszer, akkor ahányszor megyek annyiszor 8000 mondjuk?
2012. aug. 29. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy fogamat gyökérkezeltek nemrégiben, minden alkalommal kellett valamennyit fizetnem aszerint, hogy éppen mit csináltak, összesen 25ezer Ft-ba került egy fog.
2012. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem... De persze így is drága.


Szóval egy fog gyökerének kezelése 8000, és ebbe benne van minden alkalom, amikor tisztítják, amíg be nem tömik. Tehát a gyökér tömésével vége a folyamatnak.

Aztán jön maga a fognak a tömése, ha minden igaz az még ezen felül x pénz.

2012. aug. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, jön a próbatömés, majd a végleges, akkor is fizetni kell, attól függően, hogy milyen tömés, az enyém valamilyen drága anyagból volt, azt hiszem 13ezret fizettem.
2012. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

rendben, köszönöm a válaszokat!

még azt mondjátok meg nekem légyszíves hogy ugye ha magándokihoz megyek (sztk-s már tönkretette, többet oda nem megyek) akkor nem baj, ha nem baj ha ott nincs lakcímem ugye? mármint úgy értem, hogy én Pécsre megyek dokihoz, mert egyetemre oda járok, de egyébként meg 200 km-rel arrébb lakom.

de magándoki, szóval akkor nem baj?

2012. aug. 29. 18:20
 5/15 anonim ***** válasza:
Magán orvos, oda mész ahova csak akarsz, nem kell semmilyen lakcím.
2012. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ahol én voltam,ott úgy volt,hogy volt egy fix díjja a gyökérkezelés+tömésnek(3 gyökerű fog 15000Ft),azon felül fizetni kelett 1 kisröntgent(2000),meg volt két átöblítés amiért nem kelett fizetni,csak az ideiglenes tömésekért 2000-ret alkalmanként.
2012. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm, hát mindegy, inkább csinálják meg normálisan, én már fizetek is érte, mondjuk jó lenne, ha töméssel együtt max 30.000-ből kijönne, mert ennyi pénzem van rá jelenleg, de inkább nem húzom tovább a dolgot.
2012. aug. 29. 19:07
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem a 3 csatornás fog(jobb alsó hetes) gyökérkezelése fedőtöméssel 32000-be fáj.Melyik fogról van szó?
2012. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nekem a bal alsó hatos fogamról lenne szó
2012. aug. 29. 21:07
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nem méregdrága helyre mész akkor 13-17ezerből megleszel vele.Röntgennel mindennel.De ugyanazt a fogat kell csinálni amit az sztk tönkretett egyszer?
2012. aug. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!