Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok! Ti hogy...

Fogszabályzósok! Ti hogy oldjátok meg a suliban étkezést?

Figyelt kérdés
Nem rég rakták fel a fogszabályzóm és nem tudom hogy oldjam meg suliban, mert mindig tele megy ételmaradékokkal. Annyi időm nem lesz szünetben, hogy fogat mossak.
2012. szept. 1. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Joghurt.
2012. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Szia! Én is az vagyok nekem tavaszi szünet előtt rakták fel! Bár nekem sose ragad bele kaja, ha igen azt is simán kiszedem nyelvemmel:)


Én ugy vagyok hogy 6. vagyok és ilyenkor már nem kötelező ott ebédelni nem is vagyok menzás:)

Szerintem neked is jobb ötlet lenne...

Regilit pedig a büfében vagy otthonról tudsz hozni bármit:)

És vigyél magaddal egy tükröt ha ettél akkor menj be a mosdóba és nézd meg hol van kajamaradék, és vigyél fogpiszkálót is, mert ha van menne avval könnyen kiszeded:)

2012. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mákos tésztát ne egyél!!:D
2012. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
*6. osztályos:)
2012. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 9.-ben volt fogszabályzóm. Ugyanúgy ettem mint máskor, egyedül a rágót kellett elhagynom. Nem is szoktam vissza rá :D

2012. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
vigyél szájvizet és öblögessél kaja után, nekem ezt mondta egy fogszabályzós, hogy ő ezt csinálja.
2012. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Olyan kaját kell enni, ami nem ragad bele.

Nyilván nem magvas zsömlét fogok enni házi kolbásszal. :P


De a sima péksütikkel, szendvicsekkel nincs semmi probléma, ami beleragad, azt ki lehet ügyeskedni a nyelvünkkel.

2012. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Fúúú b+,tesómnak volt és mikor beleakadt kaja a fogszabályzójába akkor szívta,szörcsögött...,undorító volt!!!!:D
2012. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem sulis vagyok,a munkahelyemen rendszeresen 5 perceket kések a szünetből,de kajás foxival mégse mutatkozhatok.
2012. szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én kiszedem a nyelvemmel, de viszek mindig fogkefét és kész
2012. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!