Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két foghúzás között, mennyi...

Két foghúzás között, mennyi időt kell várni?

Figyelt kérdés

Holnap megyek kihúzatni baloldalt alul egy fogamat, de szintén bal oldalt felül is lenne egy húzni való.

Másnap nem lehetne azt is kihúzatni?

Nehezen veszem rá magam, hogy fogorvoshoz menjek, minél hamarabb túl akarok esni rajtuk.



2012. szept. 3. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerre kihúzta a doki egy felső és a másik oldalon egy alsó fogamat, így megúsztam egy cidrivel, Igaz utána napokig szívóúszállal ittam, szinte csak folyadékot, mert egyik oldalon sem tudtam enni, de így 1 hét alatt túl voltam mindenen.
2012. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Apámnak egy nap 4-et húzott a doki... Annyit várj, hogy tudj enni ha a másik oldalról kell kiszedni.
2012. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
huhh akkor rákérdek holnap, hatha kihuzza mindkettőt. :)
2012. szept. 3. 15:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán kihúzhatja mind a kettőt mert a bal oldalon vannak.Anno nekem kétszer tizenhatot húztak egy hét különbséggel jobb utána bal oldalt.Két alkalom alatt elintézték a fogsoromat más betegség miatt.Jobban jársz ha egy alkalommal kihúzatod vele egyszerre legalább egy alkalom alatt túl vagy rajta.
2012. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na túl vagyok rajta...

Kérdeztem a dokit, hogy nem lehetne-e egyszerre a kettőt, de azt mondtam, hogy nem , mert a gyulladt az egy erős, nagy gyökerű rágófog, de pár nap múlva mehetek a másikkal.


köszönöm a válaszokat.

2012. szept. 4. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!