Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Németországban vagyok éppen és még 2 és fél hét mire hazamegyek Mo-ra. A fogam napok óta fájt..elsőnek alig alig.. nem foglalkoztam vele.. utána már eszméletlenül... elmentem a dokihoz jó pénzért megcsinálta, de a mellette lévő fáj nagyon amit csinált meg semmi... ezek szerint rossz fogamat csinálta meg? csak apró lüktető érzést érzek, meg érzékeny nagyon, meg kicsit levert vagyok.. sajnos még1x nemtudok elmenni mert nagyon drága volt.. menjek haza ezért? lehet ezt halogatni??

2012. szept. 5. 00:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gyökér kezelni kellene, ami nyilván nem olcsó kint, de amennyiért hazautazol fogorvoshoz, annyiért ott is elmehetsz. Én nem szenvednék!
2012. szept. 5. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!