Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A maradandó fog kihúzásához...

A maradandó fog kihúzásához általában kapunk annyi érzéstelenítőt, hogy ne érezzük?

Figyelt kérdés

Ki fogják húzni az egyik rágó fogamat,ami maradandó.Anno amikor még gyerek voltam,a tejfogaimat én magam műtöttem ki:D

Ez már bonyolultabb,és még maradandót nem húztak.Tapasztalatokat kérek,kinek mennyire fájt és meddig,lehet-e kérni annyi érzéstelenítőt hogy ne érezzük?

Nem fosok tőle,csak olyan ember vagyok,aki nem kedveli a meglepetést:D


2012. szept. 5. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagy tapasztalatom nincs a témában, mert egy fogamat húzták eddig, a jobb felső ötöst, de abból semmit nem éreztem. Igen, elérzéstelenítették, aztán nekiesett a doki. Vagy nagyon ügyes volt, vagy szerencsés voltam, vagy nem tudom, de tényleg teljesen fájdalommentes volt, úgyhogy felesleges ezen agyalnod :)

Kitartás, nem fogod érezni.

27/N


ja, én nem kértem érzéstelenítőt, a doki adta magától (szóval nem merült fel a kérdés, hogy kérek-e avagy sem), de szerintem egy doki sem állat, hogy natúr nekiáll kihúzni a fogadat

2012. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs a fog közvetlen környezete gyulladásban, akkor a helyes technikával megfelelő hely(ek)re beadott érzéstelenítő (manapság leginkább a Lidocainnál sokkal erősebb Ultracain) teljes fájdalommentességet biztosít. Az eltávolítás alatt legfeljebb nyomást-húzást-matatást tapasztalhatsz, de fájdalmat nem.
2012. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Okés,köszönöm nektek!!:)
2012. szept. 5. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!