Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet koron/híd alatt gyökérke...

Lehet koron/híd alatt gyökérkezelni a fogat, anélkül hogy levennék a hidat?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy le tudják venni anélkül hogy szét ne törne, újra viszont nincs pénzem, de gyökérkezelni kellene az egyik fogamat alatta. Megoldható ez vajon? Illetve az "SZTK-s" ellátásban készült felső híd amit nem magánrendelésen csináltatok milyen minőségű, milyet kaphatok ott, mert a Stomatológián 25ezerért csinálják!? Ez milyen lehet?
2012. szept. 10. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg ott hogy miből készül és akkor megmondom az milyen. Egyébként van olyan, hogy tudják gyökérkezelni a nélkül is hogy levennék, de ha fém akkor nem biztos...
2012. szept. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet gyökérkezelni, megfúrják a koronát. anyámnak nincs egy hónapja, hogy csinálták, (porcelán korona, fém vázon)
2012. szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ez is porcelán és fém vázas. Akkor elvileg ez nem egy extra eljárás? mert azt mondták a Stomatológián hogy ha elképzelhető le kell szedni?!
2012. szept. 10. 11:18
 4/8 anonim ***** válasza:
hát, elvileg nem extra, de ugye, ez egyéni dolog is lehet. nem tudom :(
2012. szept. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Kérdezd meg ott hogy miből készül és akkor megmondom az milyen"

Úgy értem hogy minőségileg és a kinézetét tekintve mennyire szépen dolgoznak az ilyen helyeken ahol TB alapú ellátás van!? Mert magánrendelésen a beteg az első, de SZTK-nál mi a tapasztalat?

2012. szept. 10. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy a műanyagot eladják porcelánnak, van ilyen is. Persze ha lelkiismeretes orvosod van akkor lehet igényes munka, a magánrendelőkben az orvos munkadíja benne van azért magas, de az biztos hogy ott minőségileg is jobb minden.
2012. szept. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta egy fogorvos,hogy elvileg nem kell leszedni a hídat,csak ha húzni kell a fogat.A gyökérkezelés után valami porcelánjavító cuccal hozzák helyre a koronát.
2012. szept. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tudtommal a fémet átfúrják, ezt már többször hallottam.
2012. szept. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!