Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tényleg létezik olyan, hogy...

Tényleg létezik olyan, hogy egy fogat nem lehet gyökérkezelni és ki kell húzni? Az miért lehet? És hogy lehet tudni, hogy az a fog nem gyökérkezelhető?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen. És örülj neki ha kihúzzák. Az SOKKAL kevésbé fáj mint a gyökérkezelés.
2010. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha például egy fog már annyira el van rohadva, hogy menthetetlen akkor kihúzzák.

Nekem volt egy gyökérkezelt fogam, így még 3 évig jó volt, de aztán el kezdtek letőrni belőle darabok, és így ki kellett húzni. De nekem nem fájt.

Ne aggódj, a doki mindig meg akarja menteni a fogat, csak akkor húzza ki, ha már menthetetlen.

2010. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A gyökérkezelés is max 1-2 szúrás (legalábbis én ennyit éreztem belőle)...

Nekem a bal alsó 6-os fogamat kellett most gyökérkezelni. Na most ha azt kihúzták volna, f*szán néznék ki... az orvos mondta, hogy ha nem találja meg mind3 csatornát, akkor ki kell húzni. Hatalmas kő esett le a szívemről, amikor kiderült, hogy megtalálta :D

2010. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!