Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik az a fogkrém, amit úgy...

Melyik az a fogkrém, amit úgy reklámoznak, hogy már egy fogmosás után fehér lesz a fogad? és tényleg használ?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
signal white, de ilyen tuti csak kamu. Nekem nem lett fehérebb tőle 2 hónap után sem. Amúgy a rendes fogászati fogfehérítők jól szétszedték a zománcot az amúgy tök egészséges fogaimon. Úgyhogy marad a házipraktika, szódabikarbónás fogfehérítés.
2009. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pearl Weiss a neve, Dm-ben kapható. Két változata van: fehér-kék és fehér-piros színű. Kb 1000 Ft-ba kerül egy tubus. A tesóm használta, sokat fehérített a fogain.
2009. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne higyj el mindent a reklámnak. A fogkrémek arra vannak hogy reggel a szájszagod eltűnjön, illetve némileg tisztítja a fogakat - de azt is kefe csinálja. Én már az összes fogfehérítő fogkrémet kipróbáltam signal, oralb, perl weiss... de semmi nem használt (picit sárgák voltak a fogaim, de nem volt vészes). Aztán kifehérítettem a fogaimat (ehhez is kell a fogorvos) az otthoni módszerrel, na attól fehér lett. Fehérítés után lehet ilyen fogkrémeket használni, fehéren tart, de nem ettől lesz fehér. sajnos.
2009. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én a vademecum natular white-ot használom, nekem az nagyon bevált.az a white now-s fogkrém amit reklámoznak, h azonnal hat csak kamu.énis kipróbáltam és nemm ér semmit.
2009. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem régen a Blend A Med vált be. sajnos nem emlékszem milyen volt már. de ilyen kis szemcsék voltak benne
2009. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy válaszoló már írta, nekem is az ab tapasztalatom. Orvossal kell fehéríttetni és utána célszerű ilyen fogkrémet hazsnálni, mert fehéren tartja sokáig. Nézd, ha használna egy iylen fogkrém, szóval fehérítene, akkor mindenki ezt venné és nem kellene járni fehérítésre. Azért nem ilyen egyszerű.
2009. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindegyiket így reklámozzák...nem hinném, h egy mosás után fehérítene pearl weiss az még talán a leghatásosabb.Am ha elmész fogorvoshoz, csak óvatosan a fehérítéssel, mert nem tesz túl jót a fogaidnak
2009. aug. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!