Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Barna, anyajegyhez hasonlító...

Barna, anyajegyhez hasonlító pötty van a számban. Mi ez?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre, eddig nem volt ott. Már most a legrosszabbra gondolok.. Mi lehet az?

16/L


2012. szept. 24. 13:56
 1/8 fúróferkó válasza:

Semmit nem szabad félvállról venni.Persze az ember minden szokatlan elváltozásra,mindig a "legrosszabbra gondol".

Azonnal el kell menni bőrgyógyászhoz!

Majd ő megnyugtat,de mindenesetre a megfelelő kezelést adja.

2012. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De tegnap még nem volt ott, legalábbis nem vettem észre. Nem lehet hogy csak valami seb az? De nem fáj meg semmi. Remélem hogy elmúlik majd. :/
2012. szept. 24. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt,vegyszeres lehetett az eper azt mondta a bőrgyógyász,ecsetelőt irt fel,2 nap alatt elmúlt.


Menj el dokihoz ,ad rá gyógyszert

2012. szept. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 fúróferkó válasza:

"Remélem hogy elmúlik majd. "

Pontosan erre céloztam ez előbb,nem szabad ezt csinálni,hogy majd elmúlik.

Nem vagyunk szakemberek,de sokan olvasgatunk ezt ,azt.

Sőt a te korosztályod ma már nem olvasgat ,hanem "felmegy a netre"

Ezért már egészen biztos nagyon okos vagy ,és tudod már ,hogy manapság többszörös lett a szájüregi probléma.

nem szabad egy percet sem halogatni.

Remélem az cibál el az orvoshoz ,akkor vedd kezedbe az irányítást és vidd magadat azonnal az orvoshoz!

2012. szept. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fúróferkó válasza:

Bocs kicsit összekeveredtek a gombok!Valami ilyesmit akartam írni:

Remélem az anyukádnak megmutattad már és ő cipel el az orvoshoz!Ha nem vedd kezedbe az irányítást!

2012. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A "majd elmúlik"-ot úgy értettem, hogy ha olyan 2-3 napon belül nem múlik el vagy gyógyul, akkor elmegyek. :) És igen, én is tudok erről a szájüregi rák dologról, azért is ijedtem meg.
2012. szept. 24. 14:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Képet nem tudsz csinálni?
2012. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálhatom, csak hát telóval nem sok látszik. Meg tényleg csak olyan mint egy anyajegy.
2012. szept. 24. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!