Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jobb oldalt az állkapcsom...

Jobb oldalt az állkapcsom mentén be van dagadva az arcom, és a feltételezett rossz-ami tömött-fogam vonalában pedig felfelé is dagadt az arcom? A fogam nem fáj, csak az államat megérem mozgatni. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Most keltem fel,megint fáj a fogam? nem tudom mim...jobb oldalt be van dagadva a szám lenn,és mint ha kis gombóc lenne belül az ínyemnél ,de ez nem látható,csak nyomásérzékeny,és olyan mint ha érzéstelenítőt kaptam volna és zsibbadna,nem tudom mi lehet a gond,jegelem,de semmi változás,ugyanúgy meg van dagadva a jobb oldalt lenn az állkapcsom mentén,és a jobb oldalt lenti 3-4. tömött fogam -ami bár hiányzik belőle-de tömött,az mellett az ínyem nyomásérzékeny,és annak vonalában felfelé meg van dagadva az arcom...már nem tudom mit csináljak,vagy mi oka lehet,de nagyon rossz.Tipp?

2012. szept. 25. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj mielőbb fogorvoshoz, amelyik fogadnál az ínyed pukli van, az be van gyulladva, később fájni is fog, addig menj, míg nem fáj.
2012. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
olyan érzésem van az ínyemnél mint ha kaptam volna egy érzéstelenítőt...fura amikor mozgatom az állam...
2012. szept. 25. 17:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy menj mielőbb fogászatra, mert lehet, hogy éjjel nagyon fog fájni, a borogatással nem sokra mész, és ha nem mész időben, lehet, hogy már nem lehet kikezelni és kihúzzák.
2012. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!