Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tesz velem a fogorvos (...

Mit tesz velem a fogorvos ( holnap megyek)?

Figyelt kérdés
Megyek dokihoz, ahogy montam, fáj a jobb alsó 4. fogam mert valami van mellete. Nagyobb mint 2 centis goc(szerintem) nyomja a foggyökeret! Műtétre küld vagy fogat húz? (be is van gyulladva) Oka: Tömés alatti szuvasodás. Elérte a gyökeret a tömés alatt a szuvasodás és így történt.. HELP MEE !!! Mint sokaknak nekem is az egyik legnagyobb félelmem a fogorvos és szó mint szó félek... Fel szeretnék készűlni lelkiegben de mivel nem tudom mire ezért... Kérlek válaszoljatok még ma... fontos lenne!!((az a valami kemény de nyomásra érzékeny!)) A fogorvosom barbar csak a tömést és a húzást ismeri :S...

2012. szept. 26. 03:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Holnap megyek :S...
2012. szept. 26. 03:56
 2/7 A kérdező kommentje:
+ az állkapcsommal egyszínben van majdnem, kivül és belül is érezhető de nem látható... (kemény is)
2012. szept. 26. 03:58
 3/7 anonim ***** válasza:

kitartás, érzésteleniteni fogja egész biztosan az inyedet, ugyhogy nem fogsz érezni semmit, a fogorvos tudja a dolgát, elsőre röntgen ajánlatos, - szükséges, a fogorvos abból látja, hogy mi lehet a gond, de ha góc van, kitisztitja, ne parázz, minden rendben lesz:-)

kitartás!

2012. szept. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni.

Én 3 hete voltam, hasonló okkal.

Nekem kihúzta, de azért mert amúgy is már nagyon mozgott a fog e miatt a dolog miatt.

Csak úgy jött a genny belőle húzás után,teljesen kinyomkodta az ínyemet.aztán nem fájt.

Persze ez velem történt, a te esetedben csak lehet hogy hasonló.


Igen, kapsz érzéstelenítőt, és semmit nem fogsz érezni.

Aztán elmentem és pótoltattam, 4000 forintért a fogat.

2012. szept. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, voltam nála de nem fogadott... ELmegy szabadságra ,,csládi okokból'' csak jövőhét hétfőn ér rá.. addig szenvednem kell...
2012. szept. 26. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:
kedves fogorvos! Menj máshoz ha nagyon szenvedsz!
2012. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

....én is másik fogorvost ajánlanék mindenképp!

legalábbis hogyha velem történne hogy mennék hozzá és elmegy szabira bármilyen ok/ok miatt, én biztos hogy nem mennék vissza hozzá, sőt! a fogam sem biznám rá.

ne szenvedj, keress menj másik fogorvoshoz, nem ajánlatos tologatni a kezelést hogyha fáj és gyulladt gennyes a fogad.

2012. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!