Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki segítsen! (Szájzug...

Valaki segítsen! (Szájzug berepedése) száj mellett is piros, sőt kicsit sebes is. Gyógymód?

Figyelt kérdés

Azt olvastam ez az, de én úgy is jellemezném hogy eleven és egyben olyan mintha ki is lenne száradva, ásítani, nevetni nem tudok mert fáj, sőt még beszélni is csak résnyire nyitott szájjal mert ha nagyon kinyitom a szám már fáj + nem csak a szájzug van berepedve(kiszáradva) hanem a szám mellett is eleven a bőr(piros) néha-néha elkezd bőr lenni rajta de az általában meg is hal vagy ha nem akkor sárgás színű lesz ami olyan csúnya hogy még szebb a szám mellett, ha eleven piros :D.Kentem már mindenféle kenőccsel + szedek 4 napja multi vitamint és immunrendszer erősítőt, de még mindig nem múlt el, már 3 hete ez van és már teljesen kikészít hogy nem tudok, se nevetni, se normálisan beszélni vagy egy jót ásítani. Voltam már orvosnál de ő se nagyon tudott vele mit kezdeni csak felírt 1-2 kenőcsöt amiket nem is használok mert rá volt írva hogy szigorúan tilos szájra vagy mellé kenni -.-!

Szóval ha nektek volt már ilyen akkor hogy múlt el és mit kentetek rá vagy mit használtatok? Olvastam már 1-2 internetes oldalon a gyógymódjait, de kíváncsi lennék arra hogyha nektek volt már ilyen akkor mi használt rá és mi nem!


2012. szept. 27. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Használj szőlőzsírt , folyamatosan tartsd zsírosan a kérdéses pontot.

Vagy gengigél.

2012. szept. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Használtam már azt is kb 3 napig de csak addig jó amíg rajta van, mert addig nem fáj, de közbe meg semmit nem gyógyul sajnos. :(
2012. szept. 27. 18:48
 3/5 anonim válasza:
Sajnos velem is ugyanez a helyzet, borzasztoan kinos tud lenni, en hasznaltam gomba elleni kremet is es elmult azonban mar ez a harmadik alkalom hogy kb 3 hetente visszater, hiaba kentem a canestennel. :-s nem tudok mar mit tenni valaki segitsen
2013. ápr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem ugyan ez volt :) Átérzem a helyzeted. Menj el BŐRGYÓGYÁSZHOZ. Majd felír valami baktérium elleni kenőcsöt. Ugyanis egy baktérium miatt van most neked ez a szád mellett . És azért is nem gyógyul. Majd a bőrgyógyász felírja neked a szükséges kenőcsöket. Aztán 1 hét alatt rendbe jön.
2013. ápr. 4. 21:36
 5/5 heyjoeee válasza:
Nekem is ez volt 3 hétig. minden sz'rt kiprobaltam rá, semmi sem segitett. majd utána olvastam és azt találtam vmi forumon hogy valamilyen antibiotikumot tartalmazo krémet hasznaljak. elmentem a patikába és vény nelkul vettem egy tetran nevezetu kenocsot.2 nap után teljesen meggyogyult. csak ajánlani tudom.remélem tudtam segiteni ;)
2014. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!