Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hétfön kezdem a fogaim pótlásá...

Hétfön kezdem a fogaim pótlását! 14 fogamat kell pótolni! 280. 000ft! Az reális ár?

Figyelt kérdés
2008. máj. 18. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. 14 fog... Egy fog pótlása sem fillérekbe kerül, nemhogy 14.
2008. máj. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ár egy hétköznapi embernek elég sok, de egyébként a mai egézségügyben még olcsónak is mondható. Nekem 6-ot kéne pótolni, érdekelne hogy te hol csináltatod!
2008. máj. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szfváron magán dokinál!Hát igen nagyon sok!És akkor a 280-ban nincs benne a foghúzás azt mondta ettöl eltekint mivel elég sokat kell csináltatni!Meg szerinte bár lehet csak szemfényvesztés képpen mondta egy 23-28 ezer lenne de mivel sokat kell pótolni igy a teknikus 20ért csinálja!
2008. máj. 18. 11:58
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek akkor ez viszonylag reális ár vagy keressek másik fogorvost?
2008. máj. 18. 11:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen érdeklődj másnál is. NAgyon eltérőek az árak. Lehet, hogy valamelyik fogtechnikus drága, de az nem jelenti azt, hogy szépen dolgozik. Csináltak már nekem is drágán, csúnya pótlást.
2008. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Először is gratulálok, hogy rászántad magad, és elmentél fogorvoshoz. Ahhoz képest, hogy magándoki, egyáltalán nem drága. Mondjuk Sztk-ban biztos olcsóbb, és nem feltétlenül rosszabb. És ha nem kell fizetned a húzásért, szerintem vágj bele nála.

Sok sikert! :o)

2008. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm szépen!Az igazat megvalva én már rég rászántam magam csak az anyagiak végett nem mentem eddig el!Most a szüleim segitségével tudom megcsináltatni aminek nagyon örülök!Nagyon szégyeltem magam már!Az sztk orvosokról vagyis konkrétan egyröl meg van a véleményem,tartok töle!Nem azt mondom hogy a körzeti orvosom tehet róla de nagy arányban rásegitett hogy a fogaim letöredezettek!
2008. máj. 18. 13:24
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Anyagiakkal kapcsolatban: manapság egyre több magándoki áll kapcsolatban bankokkal és lehet hitelt felvenni a fogászati beavatkozásokra. Én nem hagytam volna idáig fajulni, lehet ha hamarabb elmész nem kell ennyit pótolni. :( Sok sikert hozzá!
2008. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ahol dolgoztam 18-20ezer egy korona,fém kerámia,de ezt drágíthatja ha csapot kell a fogba rakni és egyéb beavatkozások.Sztem az,hogy neked 20ra jön ki dbja egyáltalán nem sok!Egy fogtechnikus

2008. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!