Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Leírnátok nekem a saját...

Leírnátok nekem a saját foghúzásos, fogtöméses, fogszabályzós történeteteket? (: A többi lent (:

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy nagyon félek. A fogaim nem a legszebbek,és lassan engem is zavar. Bal oldalon a kettes lyukas, és ha úgy fordulok, picit látszik is. A másik problémám a jobb oldalon lévő hármas, pontosabban hármasok, ugyanis a tejfog még bent van, de ránőtt a maradandó, így sajnos az is sérült. Ebből kifolyólag fogszabályzóra gondoltam, persze ehhez az orvos is kell, de látom a helyzetet, az tenné csak helyre. Kiskorom óta nagyon félek a fogorvosoktól, hiába vagyok most 16 éves. Sokan gondoljátok, hogy jajj megint egy idióta aki elsírja a bánatát, de kérlek, akinek van ideje segítsen egy picit, lélekben.. Szóval ha van időtök, leírnátok nekem mit csináltak veletek? (: Előre is köszönöm mindenkinek (:

2012. szept. 29. 23:04
 1/8 anonim válasza:
Nekem egyszer kiesett a tömes a fogambol, de valahogy sosem volt idom elmenni a fogorvoshoz. Aztán mire eljutottam addigra a negyed fogam eltört. A fogorvos nem szólt rá semmit,hogy meg e csinalja vagy valmi. Lassacskán az ínyem is ránött egy kicsit arra a fogra, de problémám nem volt vele. Ez idö alatt többször is jártam fogorvosnal sosem szólt rá semmit. Majd egyszer csak hogy ad idopontot es megcsinaljuk. Megyek hozza hogy megcsinaljuk erre csak annyit mond hogy kihuzzuk a fogat mert ennek meg egy nap és begyulladt volna. Szóval kihuztak. Kapatam jónéhany inekciót így a húzás nem faj. Viszont utanna nagyon. :)))
2012. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

16 évesen még van tejfogad? Fura...

Egy képet küldesz a fogaidról?

Fogszabályzót szeretnél is? Mert azért az eléggé szenvedés.

2012. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szenvedes a fogszabalyzo? Miert? Nekem van fent is lent is es egyaltalan semmi szenvedes nincs benne
2012. szept. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
29 vagyok soha nem voltak igazan rendbe a fogaim es feltem meg lusta voltam orvoshoz menni persze mar banom! Iden kezdtem fogorvoshoz jarni rendszeresen, egy fogat huztak 3 tomtek es feltettek a fogszabalyzot is, orulok hogy raszantam magam.
2012. szept. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, én sem tudom miért nem esett ki, talán túl gyorsan nőtt rá a másik, sajnos már megbántam hogy akkor nem húztam ki, vagy húzattam ki :/ a tömés mennyire fáj?
2012. szept. 29. 23:25
 6/8 anonim válasza:
Mindenkinek mas en erzestelenito nelkul is jol birom de a ferjem kert es azt mondta semmit sem erzet
2012. szept. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm akik eddig válaszoltak, aranyosak vagytok! :)
2012. szept. 29. 23:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell félned, az injekció kellemetlen ,de nem fáj és utána már semmit sem érzel :) Csináltasd meg most a fogaid, mert felnőtt korodban akkor már nem kell vesződnöd vele és a fogszabályzó 18 év alatt sokkal olcsóbb :)
2012. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!