Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Úgy hallottam, hogy lehet...

Úgy hallottam, hogy lehet fogorvost váltani úgy, mint háziorvost. A váltás ingyenes? Megoldható, hogy körzeti legyen az, akit választ (vagy csak maszek)? Mi a váltás menete?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 14:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Pedig az, barátnőm ebbe a körzetbe tartozik, és idén nyáron volt fogtömésen, barázdazáráson, röntgenen és fogkőleszedésen és ez mind ingyenes volt számára! Ezen a helyen működik körzeti és maszek rendelés is!
2009. aug. 4. 15:49
 12/14 anonim ***** válasza:
A barátnőd (vagy ha még nem dolgozik akkor a szülei) nem önkéntes pénztártag? Mert azt írják, hogy önkéntes pénztárakkal van kapcsolatuk. De ez nem a TB, ez amit külön fizetsz.
2009. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem, semmi ilyen. Még nincs 18 éves, úgyhogy azét is ingyenes. Másrészt a szüleinek is ingyenes volt, úgyhogy nem ez a fő indok.
2009. aug. 4. 15:56
 14/14 A kérdező kommentje:

Megérdeklődtem, hogy átjelentkezhetek e hozzájuk és ez a válasz jött vissza:

"Sajnos ez nem lehetséges. A Tb finanszírozás a

fogorvosi ellátás esetében utcák szerinti kiosztás

alapján történik, ellentétben az általános körzetekkel,

ahol kártyaleadás után."


De mi ez a kártyaleadás?

2009. aug. 6. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!