Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valakinél volt már ilyen...

Valakinél volt már ilyen furcsa fogfájás?

Figyelt kérdés

Pár hete főként az esti órákban iszonyatos fájdalom gyötör. Eddig azt hittem, hogy a fogam fáj, így elmentem dokihoz, de nem talált lukas fogat. Becsületesen beutalt röntgenre, hogy hátha valami gyulladás a fogban, de semmi. (vissza fogok hozzá menni, de a héten már nem rendel)

Viszont nekem egyre erősebb a fájdalmam. Az egész alsó állkapcsom sajog, viszont csak az esti órákban. Kb 1 órán keresztül iszonyatos fájdalmam van, de olyan, hogy a hányinger kerülget és nyelni sem tudok, utána nyomtalanul eltűnik.

Igazából arra lennék kíváncsi (mert természetesen nem hagyom annyiban és kivizsgálgatom magam)hogy valakinek volt-e ilyesmije és ha igen akkor mi volt?

Először amikor jelentkezett arra gyanakodtam, hogy egy ideg van begyulladva. Ez vajon lehet?



2012. okt. 11. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Állami fogorvosnál voltál? Én azokban nem bízok.
2012. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen sztk-s rendelésen voltam, de a röntgenképet én is láttam és tényleg tökre egészségesek a fogaim. Az én dokim egyébként nagyon jó (magánpraxisa is van, de minek fizessek ha ingyen is megcsinálja ugyan olyan jól) :).
2012. okt. 12. 08:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor értem.:) Vannak tényleg nagyon rossz orvosok, azért kérdeztem, de így más. Csak kiderül, mitől van a fájdalom..
2012. okt. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Valami fronthatás esetleg?
2012. okt. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez a gondom. Mi lett végül?
2019. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!