Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi időbe telt mire újra...

Mennyi időbe telt mire újra munkába tudtatok állni egy bölcsességfogműtét után?

Figyelt kérdés
Nekem altatásban fogják kivenni mind a négyet. Fizikai munkát végzek, pincérnő vagyok.
2012. okt. 13. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak szurit kaptam,nem altatásban húzták ki őket,varrni sem kellett az én esetemben.

Három gyerkőcöm van.Nekem kb 3 napig volt érzékeny a seb,de igazából már az nap ugyanúgy tettem -vettem délután,mint előtte.Vagyis jobb volt,mert nekem fájt is az egyik,be volt picit gyulladva is,amire kaptam gyógyszert és után húzták ki.

Szerintem kérj 2-3 nap szabit,ennyire szükséged lehet.Emelni ,hajolni nem szabad és hát jó ha valaki kipiheni magát foghúzás után.

2012. okt. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia. Én egy hétig otthon voltam vele. Utána is fájt, de akkor már tudtam dolgozni mellette. Nekem vágták, tépték, vésték, rángatták.
2012. okt. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem ugyanilyen műtétem volt két hete, és már másnap teljesen jól voltam, egyáltalán nem is fájt. Persze az arcod fel fog dagadni, de egy hét után teljesen elmúlik. Ha olyan szerencsés vagy, mint én, akkor egy hét után újra munkába állhatsz. :)
2012. okt. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy hét. Utána már csak 2 napig szedtem gyógyszert és azzal lájtosan már dolgozni lehet,de nem fizikai munkát!
2019. aug. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!