Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elviselhetetlen fülfájás...

Elviselhetetlen fülfájás fogíny miatt - Valakinek van valami 5lete? :/

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap óta szenvedek, amikor is észrevettem, hogy amikor meg voltam fázva és fogat mostam, két fogam alatt az alsó fogsoromon felszakadt a fogínyem (valószínűleg a fogkefe felsértette.) Most valami vékony csík vagy seb vagy minek nevezzem van ott és fáj is, de nem véres meg semmi, csak látszik h fel van szakadva. Enni alig tudok, mert amint eszek rögtön elkezd nagyon fájni. A fájdalom kb percenként a fülemre is kihat, elképesztően rossz érzés. Ez a durva fájdalom tegnap délután kezdődött tehát fogorvos még nem látott. Valakinek van valami 5lete, hogy hogy bírjam ki míg fogorvos megnézi? (tehát ma délutánig valószínűleg) Volt már valaki így?

2012. okt. 16. 08:28
 1/6 A kérdező kommentje:
az még lemaradt hogy az éjjel összesen 3 órát ha aludtam.
2012. okt. 16. 08:29
 2/6 gelazso ***** válasza:
azonnal fogorvoshoz.
2012. okt. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
valószínűleg kibirom délutánig, amikor az én fogorvosom lesz, azért annyira nem elviselhetetlen
2012. okt. 16. 08:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Addig öblögess Phlogosollal, be is kenheted vele az ínyed.
2012. okt. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Neked mi lett vele aztán?


Nekem nem szakadt fel, de uygan iylen "csíkok" vannak rajta... egyik oldalon, mintha fel lenne gyűrődve, kidudorodik a csík, a külső oldalon..... a belső oldalon meg bemélyed o.O mint egy tompa repedés.

És zavar a nyevlésben mert irritálja a nyelvem, ráadásul van ahol "kimarta" valami az ínyemet mellette.... persze nem marta ki semmi, de úgy néz ki.

Mi lett a tieddel?


Előre is köszi a választ

2012. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát figyelj, valószínűleg teis úgy jártál mint én. Beteg voltál és a vírustól lett ilyen az ínyed. Nekem legalábbis a megfázás hozta ki fogorvos szerint.


A fogorvos nem tud vele mit csinálni, ugyanazt tudja csinálni amit te is tudsz. Elmész a gyógyszertárba veszel pár száz forintért gingisol fogínyecsetelőt (nagyon sokat segít) naponta akár többször is leecseteled, nekem mindig akkor használt, amikor elkezdtem nyáladzani tőle. Én naponta eszméletlenülsokszor ecseteltem, és így múlt el. Gingisol napi 5öt ír de az nálam nem sokat segített. Pár nap és kutya bajod nem lesz!


SÓSAT SEMMIKÉPP NE EGYÉL!!!


Jobbulást!

2012. nov. 2. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!