Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kedden voltam fogorvosnál...

Kedden voltam fogorvosnál délelőtt 11órakkor, kaptam érzéstelenítőt a bal alsó ínyembe leghátra rohadtul fájt és az normális, hogy a nyelvem bal fele még mindig zsibbadt egy kicsit?

Figyelt kérdés
Eléggé zavaró mert, csak a nyelvem jobb oldalára érzek rendesen, illetve amikor rágom az ételt néha ráharapok a nyelvemre és csak utána veszem észre, hogy az a nyelvem xD

2012. okt. 17. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet eltaláltak valami ideget
2012. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez normális, el fog múlni.
2012. okt. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De még ma is zsibbadt pedig pár 3napja. Fogsorom rendben van csak nyelvem bal része. Jobb mint tegnap meg az előtt de akkor is nem olyan mint kéne.
2012. okt. 18. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:
menj vissza a dokihoz és érdeklőd meg...én is most szenvedek ....nekem a szám van totál elzsibbadva igaz d.u án kezeltek..
2012. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi. Azt mondta, hogy természetes, szervezetem ilyen. kedden voltam hétfőig valószínű, hogy ilyen lesz.
2012. okt. 19. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!