Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik a jobb: a fogfehérítés...

Melyik a jobb: a fogfehérítés orvosi segítséggel, vagy szódabikarbóna használata?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szódabikarbóna hosszabb távon roncsolja a zománcot és nem olyan tartós a hatása mint ha orvossal csináltatnád én ajánlom a dokit :)
2009. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szükséged van hosszabb távon is a fogaidra? akkor fogdoki. a szódabikarbóna szanaszét roncsolja a fogzománcod
2009. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
bocs első válaszoló nem téged akartalak ismételni csak mikor még elkezdtem írni a válszom a tiéd nem volt ott
2009. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mennyit szánsz rá! Ha 20 forintot, akkor a szódabikarbóna, ha 100 ezret, akkor a fogdoki...
2009. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

22.05

Nemtörtént semmi (:

2009. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindig doki fehéríti. 25ezerbe kerül. Leveszi a mintát, kapok utána egy sínt, amit éjjel kell a fogakra helyezni , abba beleönteni amit a doki adott folyadékot. Ezt egy hétig kell használni, és látványosan fehéríti a fogakat. Én évente 1x-2x megcsinálom. Hozzáteszem, itt a sablon ami drága, tehát először kell 20-25 ezret kiadni érte ( de dokitól függ, ki mennyit kér érte. Azt a sablont a köv. fehérítésénél is használhatod, tehát akkor már csak a gélt kell megvenni, tehát a 2. fehérítésed már lényegesen olcsóbb, kb. 5000 körül lesz. Lehet kapni ám neten is , meg áruházakban is ilyen sablonos cuccot, de ne vegyél, mert nem igazán éri meg. Mondta a doki is, hogy ott ész nélkül megvezsk ,használják orvosi felügyelet nélkül, és csak tönkreteszi idővel a fogakat. Nah, meg az sem olcsóbb. Kérdezz rá a dokidtól, de én ezt a módszert ajánlom, és max. 25.000. Nekem pl. 20ért csinálta az elsőt, de van aki picivel többet kér.

Van a lézeres is, de dokim azt ne ajánlja, mert:

1. nagyon drága, 80-100.000

2. ha van tömésed, azt nem fehéríti úgy, szal előfordul, hoyg azt még ki kell cserélni utána.

3. fehérít nagyon jól, de hamar visszaszíneződik a fog tőle

4. károsítja nagyon a fogakat.

Remélem segítettem vmit.

2009. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szódabikarbónát csak azoknak ajánlom akik 30 éves korukra müfogsort szeretnének...


Mellesleg szart sem fehérít a fogadon, max az inyed lesz töle vörösebb és a kontraszt miatt tünik fehérebbnek...

2009. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
anyum fogorvos. és az orvosit ajánlotta:)
2009. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!