Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen időközönként lehet...

Milyen időközönként lehet fogat húzatni?

Figyelt kérdés

Magán dokinőhöz kezdtem el járni,elég nagy átalakítás vár a fogaimra,felülre kivehetős fogsor kerül így amik ott vannak ki kell húzassam.Azt beszéltük meg a dokinővel hogy sztk-ba húzatom ki mert ott ingyen van és a többit ő csinálja.Nekem szimpi ez mert így se 2 ft-lesz a végösszeg sőt.

Milyen időközönként és hány fogat húznak egyszerre??Van aki csinálta már így??


2012. okt. 19. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem bátyámnak volt olyan hogy egyszerre 3 fogat húztak ki. mert Londonban dolgozik de ott nem volt pénze fogorvosra. amikor hazajött akkor meg amit gyökér kezelni kellett volna (3 db) azt kihúzatta. Mondjuk az orvos ismerőse neki.
2012. okt. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Anyukámnak egyszerre húztak ki 18 fogat. Bár neki sürgős volt, egy betegség miatt, de a gyógyulás miatt nem hiszem, hogy több alkalommal húznák ki. Magán doki csinálta, de szerintem az SZTK-ban is így csinálják.
2012. okt. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!