Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Folyamatosan leesnek a fogszab...

Folyamatosan leesnek a fogszabályzó tappancsaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Februárban rakták fel a felső- , júniusban az alsó fogszabályzómat !

Nincs olyan hónap, hogy ne esnének le a tappancsaim, s a harapás emelőim.

A doki már ki van tőlem, már szinte idegbeteg, meg engem hibáztat, hogy miért nem figyelek oda, miért nem vigyázok rá, pedig tök óvatosan eszem.

Legutóbb is amikor voltam, akkor helyreigazítottam,visszaragasztotta a leesett tappancsokat, harapásemelőket, majd amikor kimentem a rendelőből egyből leesett a két harapásemelőm és az egyik tappancsom.. erről sem én tehetek..

Utána visszamentem, akkor már cement harapásemelőket tett fel,s levette azt a tappancsot ami le volt esve..

Most kajáltam az előbb,s most leesett a másik tappancsom is alulról.. Szabályosan már félek néha bemenni hozzá..

Mitől lehet ez, hogy folyamatosan leesnek ?

Óvatosan eszek. Mindig leszokta csiszolni a fogaimat..



2012. okt. 21. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
szar a fogorvosod, cseréld le !
2012. okt. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a másfél év alatt 1 db esett le. Nem szabadna csak úgy leesniük, szerintem is keress másik dokit.
2012. okt. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy TB támogatással kerültek fel a fogszabályzóim, 40 ezer volt a felső,s 40 ezer az alsó.

Nem tudom,hogy lehet-e így fogdokit változtatni.

Egyébként rengeteg járnak a dokihoz.

2012. okt. 22. 12:44
 4/8 anonim válasza:

Nekem 1,5 év alatt 2 x esett le (2x ugyanaz), tőlem is kivolt a nő; "jajj, xy, há"mit csinálsz, hogy mindig leesik valamid?"

És az a vicces, hogy tavaly augusztusban esett le másodjára, levette és csak 1 hónap múlva akarta visszaragasztani, közben balatoni táborban beleharaptam a szilvába (aminek a magja majdnem könnycsepp alakú) és a fogamon, ahol nem volt tappancs, a drót elgörbült...képzelhetitek, így kezdtem a sulit.

2012. okt. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ma ismét leesett az egyik tappancsom..

Komolyan, nem tudom, hogy mit csináljak, ennek így nincs értelme..

A dokinő állandóan ordibál velem, pedig tényleg, tök óvatosan eszek.

Mit csináljak ?

Menjek át másik dokihoz?

TB támogatással át tudok menni ?

Adjatok tippeket kérlek !

Köszönöm !

2012. nov. 26. 22:02
 6/8 anonim ***** válasza:
igen át tudsz menni másik fogdokihoz TB támogatással
2012. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Manó98 válasza:
Az a doki úgy bamba lehet ahogy van! Meg még téged hibáztat a sz@r munkájáért? az ilyen elmegy a ...-ba. Változtass dokit jobban jársz.:)
2012. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem 2 napja tették fel a fogszabályzót, és azóta 4 db esett le. Mivel nagyon fáj még így az elején, csak pépes ételeket eszem, azt is kevesebbszer, mint azelőtt. Nem értem és teljesen el vagyok keseredve, mert 2 hetet kell várnom mire visszaragasztják. Félek, hogy ha ez így fog menni búcsút mondhatok a fogszabályzásnak. Pedig nem volt olcsó
2015. ápr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!