Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó helyett Lehet-e...

Fogszabályzó helyett Lehet-e vagy műtéttel rendbe hozni a fogakat? ( a többi lent)

Figyelt kérdés

Nem akarok fogszabályzót és még csak 13 vagyok szovall még rendeződnek maguktól is a fogaim ,

Ha nem lehet műteni ,akkor melyik a legjobb fogszabályzó (ami szinte nem is látszik) ?? Ár nem számit nagynéném fogorvos



2012. okt. 16. 18:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Éjszakai fogszabályzó belefér!
2012. okt. 16. 18:44
 2/9 anonim ***** válasza:

Műtéééét? 13 évesen? :)


Ha nagynénéd fogorvos (ill. fogszabályozó szakorvos, nem mindegy!), akkor vele beszéld meg.


Van olyan fogszabályozó, aminek a tappancsai áttetsző műanyagok, asszem azt hívják porcelánnak.

2012. okt. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
fogszabályozó , de az aporcelán fogszabályozó is nagyon látszik :/
2012. okt. 17. 19:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaj, tedd túl magad ezen az égrengető "problémán", a fogszabályzó nem kínzóeszköz.
2012. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
neked van ? elcsúnyitja az embereket RONDA
2012. okt. 18. 16:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Van és még mindig élek, wow, teljesítmény nem? Én rondának nem látom, ez egy szerkezet, ami ideiglenesen benne van a számban, sőt, amikor fáj is, akkor sem hisztizek, hogy nekem de sz@r. Mondjuk én 10 évvel öregebb és érettebb vagyok nálad.
2012. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

egyetértek veled. és nekem van fogszabályzóm.:((((( olyan rossz megszólalni, pedig az ismerőseim nem is tudják h van!:(((((((((((((((

felül pedig még átlátszó is.

2012. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sokkal jobb mintha majd 20 évesn kéne, nálunk az osztályban egy csomó a fogszabályzós (mindenki kb szinte egy időben lett) de amikkor csak egy volt olyan akinek volt azt sem szólták meg,szerintem nem ronda
2012. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Már ne is haragudj, de te hülye vagy ha inkább műtetni akarod a szád egy fogszabályzó miatt. Nekem most fogják feltenni(zafírt) a fogszabimat !22! évesen és csak azért mert 13 évesen hisztiztem anyukámnak h én nem akarok drótfogú lenni......ez miatt szívok most ennyi idősen, rengeteg pénzem rá megy és borzalmas érzés hogy nem merek mosolyogni. Én a helyedben nem gondolkoznék ezen főleg h a szüleid fizetik.....!!
2012. nov. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!