Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ferdén nő a két hátsó bölcsess...

Blacika kérdése:

Ferdén nő a két hátsó bölcsességfogam, de úgy, hogy nyomja az első hetest. Mind a két bölcsességfogam kilátszik egy picit. Pár nap és időpontra megyek a szájsebészetre. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Arra, hogy kiműtik, de ne félj nem fogsz érezni semmit. Vagyis fájdalmat. Kapsz érzéstelenítőt, kikapja, összevarják, pár nap múlva varratszedés és ennyi.
2012. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem még varrat sem volt.

Kihúzta 3 másodperc alatt a doki, és elkért érte 2500-at.

Azt hittem lepetézek. Már más fogorvosom van :)

2012. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Maszek doki még jó, hogy elkéri, én se dolgoznom ingyen. Nekem is kihúzták, nem kellett műteni, de azért az nagyon messze áll a valóságtól, hogy semmit nem éreztem. Sose szoktam sírni, de akkor sikerült. Hazafele, emlékszem,még az ellenőr is megbüntetett, nem az én napom volt (vagy mégis, mert nem kellett műteni?) Sokáig fájt még utána is, kb akkora kráter maradt a helyén, hogy az öklöm belefért volna (nekem úgy tűnt), eltartott egy darabig, mire begyógyult.
2012. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!