Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Már a 2. foggyökércsúcs...

Már a 2. foggyökércsúcs cystát állapította meg az orvos! Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Amikor az elsőt eltávolították a fogammal együtt kellett mivel annyira roncsolva volt a csont,hogy mozgott a fogam.

Most van még egy,pont ma mutatta ki egy röntgen felvétel hogy a másik oldalon is kialakult egy gyökérkezelt ám azóta panaszmentes fog alatt.Azt javasolta ki kell húzni.Folyamatos hajhullásom van és piros pöttyök jelennek meg néha az államon,azt mondták feltételezhető,hogy emiatt.Nagyon félek,tudtok esetleg Budapesten egy jó fogorvost aki fájdalommentesen és humánusan dolgozik??


2012. okt. 31. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én Zala megyében tudok egy nagyon jó fogorvost, már ha neked megér ennyit (nekem megérne, bár feltehetően közelebb is találsz. Ha mégsem, adok telefonszámot).
2012. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, ez szájsebészeti kategória lesz. Jó szájsebész meg fogja tudni csinálni a ciszta kiszedést anélkül, hogy ki kéne húzni a fogad és nem is fogja roncsolni. Nekem is volt gyökércsúcs műtétem, ugyanúgy csinálják mint a cisztaműtétet. Nagyon szépen megcsinálták, mondjuk jó sokáig tartott, meg kaptam vagy 5 injekciót, hogy ne érezzek semmit. De a lényeg, hogy megmentették a fogam és azóta is teljes értékű fogként használom.
2012. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!