Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok, halál félelme...

19 hetes vagyok, halál félelmem van. Gyógyszer nem akarok bevenni, nagyon rosszul vagyok, nem aludtam éjjel se. Orvos csak szerdán. Ötlet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mitol felsz? Vegyel egy lazito furdot olvass probald elhessegetni a gondolatot. Gondolj a babara, aki benn mocorog.
2012. okt. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy halálfélelem? Mitől?
2012. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Próbálok, igen de a hülye gondolatok, a rém történetek jönnek csak a gondolataimba. Betegségtől félek, h vmi nagy bajom van rettegek, ha a dokihoz elmegyek azt mondja nagy bajom van. Kész vagyok ettől a gondolattól...
2012. okt. 21. 15:38
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez mindenkibe benn van sajnos, ahogy bennem és benned is:) de ne legyen halálfélelmed, mert ott egy baba a pocakodban:)
2012. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Értem én ezt, de eszembe jutott egy kismama aki beteg lett a terhesség alatt és Ő is mag a baba is meghaltak, nem tudok a rossz gondolatoktól szabadulni...
2012. okt. 21. 15:45
 6/15 anonim ***** válasza:
Olvasgass, ne ilyenekre gondolj.
2012. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel sürgősen meg kéne szabadulni a negatív gondolatoktól, próbáld ki ezt:


minden életkorban képzeld el magatokat a babával. Kezdd azzal, hogy hazajöttetek a kórházból - mutogasd meg neki a lakást, a szobáját, képzeld el, hogy mibe öltözteted, hogyan mentek sétálni, hogyan alszik.

Aztán legyen 6 hónapos, képzeld el, ahogy elkezd kúszni, mászni, ül, áll, majd elindul.

Képzeld el az első szülinapját, az első karácsonyt, hogy milyen ajándékot kap, hogyan játszik vele, mit szól a tortához, a fához.


Képzeld el, hogy nyaraltok, hogy tesója lesz, hogy oviba megy, hogy önállósodik, az iskolát, az első szerelmet, a ballagást, majd az egyetemet, az esküvőjét, és az unokáidat:) Mire a végére érsz ezeknek a gondolatoknak, meg is születik a babád, és nem lesz időd halálra, meg rossz dolgokra gondolni:D Kitartás!

2012. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
citromfű tea,oldja a belső feszültséget,álmatlanságot és kismamaként is szabad fogyasztani.Figyelem elterelés a rossz gondolatokról,esetleg egy jó vígjáték,egy jó séta,ez a csodás idő,felvidít,megnyugtat!
2012. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De kedvesek vagytok....Próbálok másra gondolni, itt a neten nézegetni, de itt is a rém történetekbe botlok, beleszúr-belefáj a cicimbe és jön a pánik....A citromfüvet próbáltam sajna nem hat...
2012. okt. 21. 15:58
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is szembenéztem sajnos a terhességem alatt többször a pánikbetegség szörnyű rohamaival, de így tapasztalatból tudom mondani, amit nekem is mondtak, hogy a baba ott bent biztonságban van és minden rendben lesz!:) Tudom nagyon nehéz, nem tudom, hogy van-e valaki a közeledben, akivel tudsz beszélgetni, férj, szülő, testvér, bárki és hidd el, ha kibeszéled, megnyugszol. Volt ebből kifolyólag jó pár átvirrasztott éjszakánk nekünk is a férjemmel, de tényleg a babával minden rendben volt odabent, elmúlott 2 éves és egészséges és csodálatos kisfiú!:)

Szóval próbálj meg megnyugodni, tereld el a gondolataidat és kérj segítséget!

2012. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!