Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy tudhatnám meg, hogy...

Hogy tudhatnám meg, hogy büdös-e a leheletem? Mindig ettől félek. Rendszeresen mosom, szájvizet is használok, fogkövem sincs.

Figyelt kérdés
Vannak emberek,akiknek borzalmasan rossz a leheletük, és nem veszik észre,mivel teljesen közel állnak és úgy beszélnek. Én meg ilyenkor elgondolkozok,hogy vajon nekem milyen a leheletem? És ha nekem is ilyen büdös csak én nem érzem? Nagyon kellemetlenül érzem magam,ha valaki közel jön hozzám. Hogy derítsem ki milyen a leheletem?:)
2012. nov. 2. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehelj a tenyeredbe és azt szagold meg , ta csak enyéb "szájszag" szerüséget érzel akkor nyugodj meg nem érzi azt senki , max ha bedugja az orrát a szádba :)
2012. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha csak enyhébb*
2012. nov. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyald meg a kezedet, ha megszáradt szagold meg és ha büdösnek érzed, a lehelleted is az!
2012. nov. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!