Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet tenni erős szájszag...

Mit lehet tenni erős szájszag ellen? Többi lent!

Figyelt kérdés

Minden nap kétszer mosok fogat, nyelvtisztítós fogkefét használok, utána szájvizet, mégis a párom már 5 perc múlva újra érzi a szájszagom. Már kipróbáltam a Meridol szájvizet, a Gingisol oldatot. voltam fogorvosnál, a fogaimmal nincs baj, bár mindig vérzik a fogam fogmosás közben. Az a fura, hogy kb. 5 évvel ezelőtt (7 éve vagyunk együtt) nem érezte, azóta érzi és egyre jobban és egyre kellemetlenebb mindkettőnknek, nem akarom emiatt elveszíteni, de már nem tudom mit tehetnék. A gyomrom nem fáj, mandulám nincs (egyik sem).

Aki tud segítsen, nagyon fontos lenne!


2012. nov. 3. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mentolos cukorka, mentolos rágó is sokat segíthet néha... bár az nem tartós megoldás. Körzeti orvos sem tud semmit mondani? Ha viszont vérzik a fogad fogmosásnál az ínygyulladásra utal, amitől lehet a szájszag.. talán ezt nem ártana egy alaposabb fogorvossal megnézetni.
2012. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gyomorprobléma is lehet
2012. nov. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sajnos a rágók és cukrok nem segítenek, és ha megkaparom a körmömmel a hátsó nyelvrészem nem büdös, legalábbis én nem érzem kellemetlen szagúnak. Az ínyem elöl a két metszőfogam között vérzik, erre kaptam a gingisol oldatot, de semmi változás.
2012. nov. 3. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress fel egy másik fogorvost! A fogínyvérzés nem normális. Én mentem már olyan fogorvoshoz is, aki azt mondta nagyon szépek a fogaim, semmi gond nincs velük, egy héttel később egy másik pedig talált 4(!) lyukas fogat...
2012. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lehet,hogy cukorbeteg vagy? Vércukorszintet kellene nézetned.Azoknál van,hogy folyton acetonszagú a leheletük. Lehet nálad is ez lehet a gond...
2012. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!