Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha valakinek farkasfoga van,...

Ha valakinek farkasfoga van, az fogszabályzóval hogyan fog bekerülni a két fog közé? Ha eleve azért van feljebb mert nincs hely?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=aIa9GNQA9sw


pl itt, mondjuk itt nincs annyira kevés hely a 4-es és a 2-es fog között, de pl nekem nem volt túl sok, és már 11 hónapja hordom a szabit, nagyon sokat változott, de azért még mindig kiáll a farkasfog


nem hordtam fogívtágítót, mivel a doki nem mondta, jelenleg a keresztharapásra vmi összehúzó-gumikat adott amit már 2 hónapja hordok


de hogyan fog lejjebb menni a farkasfog, idővel ahogy eddig? csak mert úgy látom ,hogy az elején egész gyorsan ment, de már mintha kb 4 hónapja ugyanott lenne, mintha már nem lenne hely hova mennie? hogyan lesz hely?


köszönöm előre



2012. nov. 4. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én pont a héten voltam megkérdezni. Mivel nincs hely, ezért kihúznak egy amúgy is gyökérkezelt fogat, illetve a bal oldalon az azzal párhuzamosat. Majd felteszik a fogszabályozót és a plussz hely miatt idővel beáll a normális fog. Mondjuk nekem elég torz a fogam, és eléggé meglepődtem, mert azt mondta a doki, hogy 1,5 év kb a korrekció és hosszabb időre gondoltam. Pedig 30 fölött vagyok.

Te hány éves vagy, hogy ilyen gyorsan látható valami változás?

Jó lenne, ha valaki olyan is válaszolna, aki végigcsinált egy ilyen tortúrát...

2013. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

most mrá több mint 1 éve van rajtam, és nekem nem húzta ki a fogam a doki


pff akkor még mindig nem értem, pedig láttam már pár embert,hallottam akiknek sem volt hely és valahogy keletkezett, de hogy mi módon azt nem tudom

2013. jan. 31. 21:28
 3/3 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, aha látható,de még messze vagyok attól hogy azt mondjam elégedett vagyok, kb féluton jár a farkasfogam
2013. jan. 31. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!