Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Allkapocs kattogasa evesnel,...

Allkapocs kattogasa evesnel, fajdalom nelkül. Orvos?

Figyelt kérdés

Par napja vettem eszre, hogy kattog, csak az egyik oldalt, ha eszek. Nem faj, csak (nekem legalabbis) hangosnak tünik.

Amugy ejszakai fogszabalyzom van, de mar regebb ota, nem csak most.

Olvasgattam itt, hogy van valamifele gyogytornaszerü erre, meg lazitogyakorlatok, tud valaki erröl valamit?


2012. nov. 6. 10:26
 1/3 anonim válasza:
Szia. Nekem is ugyan ez van. 100% ig, de már hosszabb ideje, néhány éve. Jobb oldalon. neked melyiken? Én egyszer szóltam fogorvosnak, de nem nagyon foglalkozott vele. Nálad előfordult olyan, hogy pl: ásítottál és utána nem tudtad becsukni a szádat, mert nem tudom, hogyan írjam beakadt. Csak így tudom megfogalmazni. Amúgy nekem se. De én gondoltam arra, hogy lehet el fog törni, vagy ilyesmi. De eddig nem volt semmit. Tényleg ha van ötleted írd meg nekem is, mi lehet vagy miért. Bölcsesség fogad nő?
2012. nov. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem is a jobb oldal. :) Kiadas meg ilyenek meg nem volt, csak evesnel kattog, akkor is csak, ha a jobb oldalt ragok. Bölcsesseg fogaim mar kint vannak, meg 18-19 evesen kiszedtek mind a 4et. :)
2012. nov. 6. 11:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Létezik állkapocs szakrendelés (TMI szakrendelés).

Pesten a Szentkirályi utca 47-ben van.

Keress rá a TMI szakrendelés kifejezésre.

De esetleg szájsebészhez is elmehetsz.


Ha viszont fogszabályzót hordasz, akkor első körben az azt felíró orvossal beszélj.

2012. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!