Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt vkinek itt állkapocs...

Volt vkinek itt állkapocs ropogása, kattogása amivel orvoshoz is fordult?

Figyelt kérdés
Mit állapítottak meg,mitől lehet ez?hónapok óta kattog az állkapocsnál, nemfáj,csak ha sokat rágok,denagyon randa hangja van. Segítsetek.
2011. aug. 2. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem néha kattog, a fogorvosom azt mondta azért mert csikorgatom a fogaimat, pedig nem beszéltem neki erről, mert tényleg csikorgattam, főleg alvás közben, azóta próbálok leszokni erről és az állam sem kattog olyan sokszor, bár néha van hogy akkorát kattan hogy majdnem kiakad.
2011. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A körzeti fogorvosom csinált egy röntgent, és azt mondta az alsó bölcsességfogaimat kell kiszedni.

A szájsebész annyira nem tartotta fontosnak a bölcsességfogak kiszedését, annyit mondott népbetegség a rossz rágási szokások miatt. Adott egy beutalót.

A fül-orr-gégész (akihez más miatt mentem ugyan) annyit mondott, hogy fontos, hogy tudatosan szimmetrikusan rágjak, emiatt alakulhatott ki.

Közben van egy beutalóm a Szentkirályi utcába a SOTE klinikájára, a TMI szakrendelésre, de oda még nem sikerült bejutnom, pedig próbáltam.

2011. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!