Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kuponos fogszabályzás megbízható?

Kuponos fogszabályzás megbízható?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, szeretnék fogszabályzót, de eddig elég drágának találtam, most viszont van lehetőség kuponnal olcsóbban felrakatni egyet. Valakinek van ilyesmiről tapasztalata? Van olyan megbízható, mint egy normális áras fogszabályzás? Azért azt nem szeretném, hogy x évig rajtam van, aztán meg kicsit később visszarendeződnek a fogaim a kiinduló állapotba... :(

2012. nov. 9. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan. A barátom fogorvos és ő is csinál ilyen kuponos akciókat. Szerintem nem rontom az üzletet, ha elmondom, hogy ez azért is éri meg nekik is, mert utána úgyis vissza-vissza kell járjál igazítani, ellenőrzésre stb.. Így mindenki jól jár. Nincs ebben más turpisság. Megbízható.
2012. nov. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom, hogy vissza kell járni minden hónapban ellenőrzésre, de az máshol is így működik, nem? Vagy az ilyeneknél ez drágább, mint a nem kuponosoknál, és így szeretnék visszahozni az "elmaradt" bevételt?

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, ez azért megnyugtató volt! :)

2012. nov. 9. 13:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan van,ugyanazt a kezelést kapom,mint a "nem kuponosok",nekem is havi 2*4000-et kell kiperkálom aktiválásra.A készülék 100E+115E-be került.
2012. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem drágább a visszajárkálás, de ha kiszámolod, hogy pl. tegyük fel egy hónapban megy 5 ember fogszabályzásra kupon nélkül, akkor ugye az az öt fog visszamászkálni. Kuponnal meg megy 20, akik lehet először kevesebbet fizetnek, de utána ugyanannyit, csak utána 20 visszamászkáló lesz, az átlag 5 helyett. Így a sok apróból több jön vissza mint amennyit elbuknak az elején. Egyszerű...
2012. nov. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm mindkettőtöknek a segítséget! :) Szerintem akkor valószínűleg ki fogom használni a lehetőséget!


Egyébként konkréten erről a kuponról volt szó:

[link]

2012. nov. 11. 22:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Maga a készülék jó áron van,én azért kiváncsi lennék a havi aktiválás és a retenciós készülék dijjára is,mert azt nem írják.
2012. nov. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azok sem vészesek, aktiválás díja 3000 Ft, de kéthetente kéne menni, a retenciós lemez pedig 30.000 Ft. Viszont elég sok fogamat ki kéne húzatni, és ez most egy kicsit elbizonytalanított. Nem magától a foghúzástól tartok, hanem hogy elveszítem a fogaimat, azok ugye nem tudnak utána már visszanőni. Lehet, hogy inkább elnapolom egyelőre ezt a témát, mert úgy tűnik, hogy mégsem vagyok még felkészülve rá.
2012. nov. 14. 12:50
 8/9 anonim ***** válasza:
A tinikori fogszabályzásomnál kihúzták a két felső 4-est,mert helyet kelett csinálni,először szar volt meg ciki is,de fél év múlva,minha soha nem lett volna az a két fog.Most meg normálisan elférnek a bölcsességfogaim is,úgyhogy emiatt nem szabad visszakozni,jobb hamarabb túllenni rajta
2012. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is a felső két 4-est mondta, de alul is kellene húzni, az már 4, a felül lévő bölcsesség fogaim pedig még növésben vannak, de azt mondta, hogy 2-3 év múlva lehet, hogy azokat is kivenné, és így már összesen 6 egészséges fogról van szó, ami most első hallásra nekem nagyon soknak tűnik :( Persze még azt is hozzátette, hogy ha feltenné a fogszabályzót, akkor csak később lenne esedékes a foghúzás, mert először látnia kell, hogy hogyan rendeződnek a fogaim. De nem értem, mert ha most nincs hely, akkor mégis hogyan tudna igazítani rajta egy készülék, foghúzás nélkül? Ezt sajnos elfelejtettem megkérdezni tőle.
2012. nov. 14. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!