Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tapasztalatok a Hungarodental...

Tapasztalatok a Hungarodental fogászati rendelővel, orvosaival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Bölcsességfog problémával hozzájuk készülök fordulni,kíváncsi lennék,hogy aki járt már náluk,ajánlja-e.
2012. nov. 10. 16:04
 1/3 anonim válasza:
Szia!Ha jártál náluk megosztanád velem a tapasztalataidat? Énis készülök,és eléggé féllek :(
2014. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végülis nem voltam náluk, a Siklós Dental-ban voltam (18. ker.) dr. Kozik Balázsnál, merem ajánlani, szuper, van fent honlap róluk, ne félj, én kértem időpontot, konzultáció van először, ami ingyenes is, vittem röntgnet de van helyben is nekik, be volt gyulladva az ínyem, arra kaptam antibiotikumot, vizsgálatnál csak belenézett a számba, és elmondta, miket tanácsol. Aztán kisétáltam, de iszonyúan izzadtam annyira féltem! Másodszorra már műtétre kértem időpontot, még az érzéstelenítő tű szúrásának helyét is előre beecsetelte, ami elzsibbadt, az se fájt. Nagyon gyorsan megoldotta a problémámat, feltárta, kiemelte, varrta, nem vés, csak ha muszáj, ő mondta, annyit kérdezel tőle amennyit akarsz, nagyon barátságos. Az asszisztensek segítőkészek voltak, kaptam zsepit, fogkefét (2 sorost), sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni, amint láthatod, nem ajánlotta senki.
2014. febr. 27. 09:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Röntgent, bocs, elírtam. Jah, és lemaradt: konzultációnál és műtétnél is jött velem kísérő, bent volt végig, fogtam a kezét, szerintem ez tök jó dolog, annál, aki ennyire parás mint én :) Remélem, segítettem :)
2014. febr. 27. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!