Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől függ, hogy kinek milyen...

Mitől függ, hogy kinek milyen lesz a foga fogszabályzás után?

Figyelt kérdés
Vannak ismerőseim akik hordtak fogszabályzót.(többnyire 2 évig.Van akinek egyáltalán nem lett olyan extra szép mosolya hanem tényleg csak annyi hogy nincs szünet a fogai között.De van,akinek nagyon szép fogai lettek.Tényleg úgy néz ki,mint a tv-ben szereplő embereknek.Ez csak is genetika kérdése? Hogy kinek milyen lesz fogszabályzás után.Vagy ez függ mástól is?

2012. nov. 11. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Genetika kérdése, egyéni sajátosság, mennyire sikeres. Ha leszedik a fogszabit, mindig adnak éjszakait, amit hordani kell úgy kb még egy évig, hogy ne rendeződjenek vissza a fogak. Én is túlestem fogszabályzáson, de nekem az utólagos éjszakai szabi ellenére is visszajött egy picit az egyik elülső fogam, úgy kell elképzelni, hogy mindegyik szép szabályos de az egy picit kiáll az ívből. Sajnos ez benne van a pakliban.
2012. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!