Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kell fizetni a beutalóért a...

Kell fizetni a beutalóért a szájsebészetre, ha nem a körzeti orvosod adja?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm foga begyulladt, de mivel a körzeti orvosa szabadságon van, a helyettesítő meg nem adhat beutalót, az sztk fogászati rendelésén kapott beutalót a szájsebészetre. Ezért 3000 ft-ot kért el az asszisztens nő. Nyugtát, számlát nem adott. Lehetséges, hogy van ilyen szabály, hogy csak körzeti orvos adhat ingyen beutalót, vagy átvágták ismerősöm?

2012. nov. 12. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet, hogy átvágták az ismerősödet
2012. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A helyettes orvos által kiadott beutalónak is ingyenesnek kellene lennie. Legalább is én soha egy forintot sem fizettem, amikor a helyettes háziorvos adott beutalót.
2012. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szájsebészet csak beutalóval fogad; beutalóval viszont ingyenes.
2012. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A pofám leszakad,beutalóért mióta kell fizetni?Én tuti betegjogi képviselőhöz mennék ezzel.
2012. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor jól sejtettük... Tervben van a pereskedés, csak bizonyítani nem igazán tudják. Ugyebár se nyugta, semmi, az asszisztens meg simán letagadja.
2012. nov. 14. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor a tervet el lehet dobni, mert még neki fog sokba kerülni. Máskor kérjen számlát
2012. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!