Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valakinek valami tapasztalat...

Valakinek valami tapasztalat ezzel kapcsolatban? (1 hetes tömés)

Figyelt kérdés
1 hete betömték a fogam, de tegnap "megszívtam" és elég furcsa íze van. Olyan semmihez se hasonlítható, mint pl genny, így nem hinném, hogy be lenne gyulladva stb. Eddig semmi baja nem volt, szépen "meggyógyult", már nem is érzékeny és tudok vele rágni, a lyukat pedig kitisztították, így elképzelésem sincs. :S
2012. nov. 15. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyógytömést rakott bele vagy rendeset?

Mert a gyógytömés ízét is érezhetted.

2012. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem tudom. :S Valójában egy lazult tömésem alatt szuvas lett a fogam, kitisztította és betömte, mert azt mondta, hogy ideget még nem ért, talán ennyivel megmenthető a fogam, szóval szerintem ez rendes. :S
2012. nov. 15. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi baj.

amíg nem fáj vagy ilyesmi addig nem kell aggódni:)

2012. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mára ez az íz már elmúlt, csak kicsit ismét érzékeny, de remélem akkor semmi gond nem lesz. :) Köszönöm a válaszokat.
2012. nov. 16. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!