Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Annyira rettegek a fogorvostól...

Annyira rettegek a fogorvostól hogy elmondani nem tudom. Van még valaki így vele?

Figyelt kérdés

Annyira rettegek istenem

Most is elkéne mennem de egyszerűen rettegek.

Ha már rágondolok lever a víz.

Tegnap előtt a rágót ahogy rágtam belenyomtam a lukas fogamba teljesen.

Akkor hirtelen belenyilalt a fájdalom,azt hittem meghalok úgy fájt.

2 demalgon és egy rubophen után alig tudtam elaludni.

Aztán tegnap is fájt de nem annyira

Most az előbb elkezdett lüktetni,meg mintha roppant volna egyet.Nyilaló fájdalmat éreztem.

Tudom hogy elkell mennem de most is mindjárt sírok ha csak rágondolok.

Mit tegyek??

Légyszi ne ilyesztegessetek semmivel,mert attól mégrosszabbul leszek.


2012. nov. 17. 15:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én is féltem tőle elsőre, de hidd el, jót tesz az veled.
2012. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én is rettegtem,amíg az sztk-ba jártam,később rájöttem,hogy azért,mert ott sajnálják az érzéstelenítőt.Azóta magánba járok,és nem félek,mert nem érzek semmit.
2012. nov. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Tudom de annyira félek:'(

Komolyan nagyon nagyon!

2012. nov. 17. 15:24
 4/17 A kérdező kommentje:
De attól mégjobban amiket írtak,hogy azért lüktet mert befogdurranni napokon belül!!
2012. nov. 17. 15:24
 5/17 anonim ***** válasza:

ne várd meg, hogy vizílóra dagadjon a képed, mert akkor aztán betojsz a fájdalomtól

a fogorvos nem bánt, csak segít, utána jobb lesz, hidd el

tök fölösleges félni, előre mondd meg, hogy érzéstelenítés nélkül hozzád se nyúljon

2012. nov. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én úgy hiszem, hogy nálam senki nem félt jobban a fogorvostól Képes lettem volna a halált választani, mint sem fogdokihoz menjek. Aztán minél többször kellett mennem, annál inkább megszoktam, és már volt, amikor fütyörészve mentem. De mitől is félnél? Az injekció egy pillanatnyi csípés, feszítés. Aztán zsibbadt vagy, nem érzel semmit. A csiszolás, fúrás a fülnek kellemetlen, de igazából fájdalommal nem jár. Jó esetben. De ha jelzel, leáll. S lehet tűrni, mert tudod, hogy megmentik a fogadat. Mert valljuk be, arra szükség lesz, míg ver a szíved.

És az injekciónál is hatásosabb, ha beveszed jelképesen a "lesz.rom tablettát", elengeded magad, mert ha görcsben vagy, akkor fájdalmasabb minden beavatkozás.

És valóban, ne várd meg, hogy elkezdje alattomos munkáját a gyulladás, a genny! Voltam egyszer a klinikán, s jöttek felvágott arccal eberek, akiknek elhanyagolt fogához már csak kívülről jutottak hozzá...

Szóval nálam jobban nem félhetsz, vagyis amilyen állapotban én voltam a fogorvos név hallatán.

Na persze kell egy jókezű doki, nem egy államilag alkalmazott sintér. Erre ne sajnáld a pénzt! Olyan eljárások, anyagok, módszerek vannak ilyen ...dent rendelőkben, hogy ha nem is mosolyogva, de nyugodtan fogsz kijönni.

2012. nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

tudom tudom!!

Hétfőn el is megyek az 100%

remélem addig megúszom élve.

Annyira gyűlölöm ezt!

Alapból nagyon alacsony a fájdalom köszöböm

Én nem bírom a fájdalmat.Képes vagyok elájulni is.

Nagyon rettegek mi lesz még.:(

2012. nov. 17. 15:49
 8/17 A kérdező kommentje:

Múltkor húzták a fogam

Hát az valami borzalmas volt

6!! érzéstelenítővel is rettenetesen fájt.

Most is ettől félek nagyon.

2012. nov. 17. 15:55
 9/17 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a fogfájás. Volt, mikor belehasított, s olyan éles, idegesítő, szinte visító fájdalom volt, hogy azt hittem beleőrülök. Bevettem valami pilulát, s ahogy jött, úgy múlt a fájdalom, amiről azt hittem, őrületbe fog kergetni. De másnap mentem is, még egy olyan fájdalmat nem kívántam megélni.

Ne halogass, menj is, mert ideig-óráig megint ellehetsz, de ami egyszer fájt, az a baj ott van! Aztán lehet, hogy egy kis lyuk egyszerűen korrigálható, később meg már bonyolódik az eljárás!

Azért gyere vissza, és mesélj!:)

2012. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

a lüktető fájdalom azt jelenti hogy most hal el teljesen az ideg igaz?

Úgy hallottam hogy pár nap alatt képes elhalni a fog.

Tegnap előtt borzalmasan fájt.Szörnyű volt

Akkor most ez azt jelentheti hogy épp elhal?

Nem akarom kihúzatni mert pont a mosolyzónába esik bele...

2012. nov. 17. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!