Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon faj a foghuzas? :|

Nagyon faj a foghuzas? :|

Figyelt kérdés
Szerdan felteszik a fogszabalyzomat, de ahoz hogy feltegyek kikell huzni 2 fogamat, es felek hogy faj e.:(
2012. nov. 17. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemrég húzattam a bölcsességfogam,közben nem éreztem fájdalmat,csak hogy a doki teljes súlyával kapaszkodik a számba,utána éjszaka jégakkuval az arcomon aludtam,de nem volt elviselhetetlen,pedig nem vehettem be gyógyszert.
2012. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs gyulladásban, és megfelelő adag érzéstelenítést kapsz akkor nem fáj. Akkor csak egy kis nyomást érzel ami inkább kellemetlen, de nem fájdalmas.

Ha viszont gyulladásban vagy akkor bizony fájni fog. Nem is kicsit.

2012. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Áhh, rengeteget fejlődött a fogászat az elmúlt 1-2 évtizedben. Ha jó orvost fogsz ki, gyakorlatilag egy bőven elviselhető éppen hogy csak pici kellemetlenségnél többet nem fogsz érezni. Szinte csak a fogorvoson múlik.

Tudom miről beszélek, túl vagyok 1 sima és 2 bölcsesség fog húzáson és 3 gyökérkezelt tömésen. És abszolút nem volt fájdalmas szinte egyik se, mert jó orvos választottam.

2012. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is húztak egyszer egy iszonyatosan gyulladt fogat. Maga a húzás nekem még így se fájt, hogy gyulladt volt. De utána, mikor hazafelé mentem a seb... te jó isten, még most is emlékszem, hogy majd összeestem a fájdalomtól, pedig nem ma volt. Valaki vigyen haza kocsival utána, ha el tudod intézni.
2012. nov. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem gyuladt! Koszi:)
2012. nov. 18. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!