Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem altatják el az...

Miért nem altatják el az embereket foghúzáskor, gyökérkezelésnél?

Figyelt kérdés

2012. nov. 19. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az altatásnak mellékhatási lehetnek, éppen ezért veszélyekkel jár. Viszont ha foghúzásnál, gyökérkezelésnél megfelelően van érzéstelenítve a beteg, akkor nem fog érezni semmit sem!
2012. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

nem is elaltatni,de legalább kéjgáz..összes amerikai filmbe tök automatikusan csinálják,beülnek a székbe aztán rögtön kapják a képükbe,biztos nem véletlen.

Magyarország ebbe is el van maradva.

2012. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kéjgáz az "éber szedáció" ugye?Van pár puccosabb helyen úgy 40 rongyért,az amcsiknak nyilván ez nem tétel,nálunk meg szerintem örül,aki megengedheti magának,hogy magánrendelőbe kezeltesse magát és nem az sztk-ban kell "kuncsorognia".Én most megyek 3 fogat kezeltetni úgy 45-50 ezerért,rohadtul nem szeretném ezt az összeget megduplázni,azért,hogy bódult állapotban fúrják szét a fogaimat:D
2012. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!! :)
2012. nov. 21. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Hát én eladtam az autómat, hogy rendes altatásban megcsinálják a fogaimat, egy sem fáj, de tömni kell négyet, egyet pedig gyökérkezelni. Ötvenezer forint, öt fogért altatásban. Durván fóbiás vagyok a fogászattól, gyermekkori traumák miatt és már a fogorvoshoz menet hányok-sírok-elájulok, még ha tudom is, hogy nem fognak bántani. Amerikában ha jól tudom, a biztosító állja a nevetőgázt, vagyis benne van a kezelésben, nem extra ként számolják, mint nálunk...
2012. dec. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Huh hát jó drága. Jó az amerikaiaknak. :D
2012. dec. 4. 15:38
 7/8 anonim válasza:

Kétlem, hogy 50 ezer Ft-ból ezt megúszod.

Kb az altatás kerül 20-40-be (olcsóbb helyeken) és kétlem, hogy 4 fogat meg egy 1 gyökérkezelést maradék 20 ezerért tömnek, amikor egy fog alsó hangon 10 ezer az olcsóbb helyeken is.

Hol mondtak neked erre 50 ezer Ft-ot?

2012. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pécsen a Da Vinci Magánklinikán 55000 forintomba került egy fog gyökérkezelése, további négy betömése és fogkőtelenítés mélyaltatásban. Három napja meg is csinálták, elaltattak, felébredtem egy szépen berendezett szobában, kaptam infúziót, folyamatosan jöttek ellenőrizni, pár óra múlva kísérővel mehettem is haza és egy fogam sem fájt utána (egyszer voltam fogat tömetni sztk-ban, napokig fájt utána a fogam...). Igaz egy akció keretében egész novemberben (később kiterjesztették év végéig) ingyenes volt a vizsgálat és az altatás, a kezelések árából pedig elég nagy kedvezményeket adtak. Amennyire félek a fogorvosoktól, máshogy el sem mentem volna fogászatra...
2012. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!