Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog teendő?

SNW kérdése:

Bölcsességfog teendő?

Figyelt kérdés

felső kettő bölcsességfogam valószínűleg elkezdett "mozogoni" érzem hátul a kitülemkedést mintha új fog nőne ki de már nagyon régóta ott van, most kezdett el fájni mind a kettő, a bal fele igazából..érzem a fülem is fáj és a hangom is elment egy két napra! bár lehet ez nem azzal kapcsolatos, fejfájás is volt.

Voltam ma dokinál felírt cataflamot hogy az gyulladáscsökkentő is, de kérdem én ha ez el is mulasztja nem csak elodázom a bajt?

nem jobb ettől megszabadulni? mit tegyek? :((((((

altatásban kérhetem ezt? és kiszedik mint a kettőt egyszerre? :(



2012. nov. 19. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Húzasd ki, mert különben úgy jársz mint én. Nekem is kinőtt felül mind a kettő még évekkel ezelőtt, de az egyik beletört és ránőtt az íny és most már csak szájsebészeten tudnák megműteni, de mivelhogy még nem fáj ezért nem megyek el. Ha viszont majd fájni fog, akkor vért izzadok majd az biztos...! A másikat viszont még időben kihúzattam, úgyhogy azzal már nincs gond, a húzástól nem kell félni, mert sokkal könnyebben kijön mint egy "normál" fog.
2012. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
(az előző vagyok) Egyébként nekem is fájt a fejem és a fülem amikor elkezdett kinőni, de egy idő után elmúlik és nekem évekig nem is volt velük bajom, de aztán az egyik kilyukadt és kitört belőle egy darab, arra nőtt rá az íny. De még szerencsére nem fáj!
2012. nov. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még akkor is könnyen kijön ha keresztben kezdtek el nőni?.
2012. nov. 19. 22:04
 4/6 A kérdező kommentje:
könnyebbem? hát én azt olvastam hogy ennél a fognál a legnagyobb az esély hogy a gyökerek össze vissza vannak és nem olyan könnyű kiszedni, emelett ez nincs kibújva egyik sem
2012. nov. 19. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen majd, ha kinő, akkor húzasd ki... Persze, amíg nem fáj, addig nem nagyon megy az ember a fogorvoshoz, aztán meg úgyis muszáj lesz kihúzatni.
2012. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem még injekciót sem akart adni, amikor kihúzta, mert azt mondta, hogy ezeknek a fogaknak nincs nagy gyökerük és gyorsan kint van, de én azért ragaszkodtam az injekcióhoz, úgy voltam vele, hogy ez a biztos! :)
2012. nov. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!