Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van olyan, hogy egyik napról...

Van olyan, hogy egyik napról a másikra kilyukad a fogam?

Figyelt kérdés
Pl. hogy tegnap még nem fájt, ma meg már fáj, de olyan érzékenyen, vagy nem is tudom hogy mondjam. Érzékeny, és gyanúsan úgy fáj, mintha kilyukadt volna, de eddig semmi baj nem volt vele.
2008. máj. 25. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik napról a másikra nem lehetséges. Ez a fogad már nem most kezdett el szuvasodni. Most érte el azt a pontot, hogy fájdalmat okoz. Keress fel egy fogorvost.
2008. máj. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már nagyon régóta szuvas - de idáig a lyuk nem érte el az ideget.

Most elérte, és a fog haldoklik, azért fáj ennyire. Majd elmúlik a fájdalom, ha végleg kihal az ideg. Utána esetleg gennyes góc lesz belőle.

Én azt ajánlom, hogy AZONNAL menjél fogorvoshoz, és mondd el ezt neki. Már csak azért, mert különben mondjuk egy év múlva nem fogod tudni, hogy miért hullik csomókban a hajad. Vagy, hogy miért haltál meg.

2008. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :S :( Nem hangzik valami jól, de tudom, hogy igazad van :(
2008. máj. 28. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!